1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Websitesinin Vergi Ödeyen bir İşletme Olması

SEOMoz’a göre Google sitenin vergi ödeyen bir şirketle bağlantılı olup olmadığına bakabilir.

 

İnternetin büyülü dünyasında var olmanızdaki yegane amacınız web sitenizde bulunan ürünlerin veya hizmetlerin daha geniş kitlelere ulaşamasıdır değil mi? Yani asıl hedefiniz sağladığınız ürünlerin veya hizmetlerin bir internet kullanıcısı tarafından Google’da aratıldığında sizin web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasıdır. Hiç şüphesiz ki bu amaca ulaşmak öyle sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Sizinle aynı hedef doğrultusunda ilerleyen yüzlerce web sitesinin arasından sıyrılarak arama motoru sonuçlarında en üst sıralara yükselmek istiyorsanız bilmeniz gereken birtakım kurallar var. Bu kuralları bilmeden, öğrenmeden ve başarılı bir şekilde uygulamadan hedefinize ulaşmanız pek mümkün değil.

Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda çıkmayı nasıl başarabilirsiniz? Tabiki Google kriterlerini göz önünde bulundurarak! Google’ın sizi üst sıralara çıkarabilmesi için bir eleme sistemi uygulaması gerekiyor. Adeta bir yarış gibi düşünebileceğimiz bu durumda Google Sıralama Kriterlerinden bahsetmemiz mümkündür.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP