1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

RSS Üyelerinin Sayısı

 Google’ın popüler Feedburner RSS Servisinin sahibi olduğunu düşünürsek, RSS üye verisini popülerlik/marka sinyali olarak görmeleri mantıklı gelecektir.

Sitenizde yer alan her türlü içerik RSS olarak kullanılabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, eğer her gün farklı içerikler oluşturuyorsanız ve her birini okuyucularınıza RSS yoluyla göndermeniz onların bu denli çok içerikten sıkılmalarını dolayısıyla paylaştığınız yazıların okunmamasını sağlayabilir.

Bu durumda yapılacak en iyi şey, sitenizde yer alan her bir kategoriye, yazara, ya da anahtar kelimeye ayrı RSS oluşturarak okuyucuların sadece ilgi alanları ile alakalı olan yazılara ulaşmasını sağlamaktır. Onlarca seçeneğin bulunduğu bu durumda RSS beslemelerini oluştururken neyi dikkate alacağımız önem kazanıyor. RSS beslemelerini farklı amaçlar için oluştururken şunlara dikkat etmek gerekmektedir.

Okuyucular için besleme oluşturmak. Açıkladığımız gibi RSS birçok amaçla kullanılabilir. Ancak asıl amaç web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların ilgi alanları hakkında bilgi almasını sağlamaktır. RSS beslemelerinin öncelikle insanlara odaklı bir yapı olduğunu unutmayın. Bu durumda beslemede öncelikle anahtar kelimeleri içermeye çalışmaktansa okuyucunun dikkatini çekecek olan başlığa odaklanmak daha fazla kişi tarafından okunmasını sağlayacaktır.

Bireylerin sadece sizin ürettiğiniz beslemelere üye olmadığını belki aynı konuda yüzlerce siteden gelen içerikleri takip ettiklerini unutmayın. Bu nedenle açıklamalara özen gösterin ki konu okuyucunun dikkatini çekebilsin.

Sosyal ağlar için RSS oluşturmak. RSS beslemelerinizi sizi sosyal ağlarda takip eden kişilere yönelik oluşturabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Kuşkusuz ki bu konudaki en önemli platform Twitter’dır. Twitter kullanıcılarının en önemli özelliği kısa ve net yazıları okumayı tercih etmeleridir. Dolayısıyla yeni oluşturduğunuz bir içerik hakkında birkaç tweet atmak yerine 140 karaktere sığacak olan RSS beslemeniz ile takipçilerinizi web sitenize çekerek trafiğinizi arttırır, onların detaylı bilgiye ulaşılmasını sağlar ve sitenizin de arama motoru optimizasyonunu kuvvetlendirmiş olursunuz.

Arama motorları için RSS oluşturabilirsiniz. Arama motorlarının RSS beslemelerinin içeriğini botlar yoluyla algılaması biraz yavaştır. Bunun için yapabileceğiniz en iyi şey arama motorlarına RSS beslemelerinizde yeni içerik olduğunu anlatmaktır. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Google otomatik olarak blog aramalarını pingleme fırsatı sunar. Dolayısıyla Google için pek de bir sorun gözükmüyor. Diğer arama motorları için ise aynı anda birden fazla arama motorunu pingleyen araçları kullanmak arama motorlarının RSS beslemelerinizi daha iyi algılayıp sitenizin optimizasyonunu güçlendirebilirsiniz.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP