1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Şirketin Resmi Linkedin Sayfası

1. LinkedIn Sayfanızı Optimize Edin
İşletmenizin sahip olduğu özellikleri vitrine çıkarın. Ürün ve servis sayfalarını yapılandıran akıllı pazarlamacılar, bunu yapmayanlardan en az iki kat daha fazla şirket takipçisi kazanıyor.
Bu sayfayı üyelerinize en iyi yaptığınız şeyleri anlatmak ve sizi takip etmeleri için motive edici sebepler vermek için kullanın.
Ürün veya servisinizden, en son ve en büyük tanıtım belgesinden, örnek olaylarınızdan veya nasıl içerik oluşturduğunuzdan, herhangi bir şey hakkında içerik paylaşabilirsiniz.
Ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya işinizle ilgili herhangi bir şeyi odak noktası haline getirdiğiniz zaman müşteri çekersiniz. İşte birkaç örnek.
Ürünler: Sattığınız yazılımlar veya yaptığınız uygulamalar.
Hizmetler: Özgeçmiş yazma hizmetinizin bir listesi veya vergi danışmanlığı broşürünüz
Diğerleri: Ev sahipliği yaptığınız internet tabanlı seminerler veya şirketinizin tanıtım belgesi veya e-kitapları

2. Hedef Kitlenizle Bağlantı Kurun
LinkedIn şirket sayfalarıyla, bir işletme olarak içeriği beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. Bundan önce, bu işlemleri sadece bireysel olarak yapabiliyorduk. Bu büyük bir değişim, bunu diğer üyelerle bağlantı kurmak için kullanın.
Örneğin, şirket sayfası yöneticiniz, sayfada posta yapılmış yoruma yanıt verebilir ve beğenebilir.
Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin paylaştığı içerikleri – kurumsal bloglar, ürün güncellemeleri ve şirket içerikleri- paylaşın, bunlar etkileşim almanızı sağlıyor olacak.
Ve çalışanları tarafında yaratılan içerikleri de unutmayın! Bunu yaparak kurumsal marka kimliğinizi geliştirirken aynı zamanda satın alan kişilerin güvenini sağlamış olacaksınız.

3. Daha Fazla Takipçi Cezbedin
Sosyal medyada, ne kadar fazla takipçi olursa o kadar iyi olur. Aşağıda, şirket güncellemelerinizle daha fazla takipçi çekebilmek için bazı basit ve etkili stratejiler bulunuyor:
• İş arkadaşlarınızla etkileşimde olun. Çalışanların %70’inden fazlası şirketin güncellemeleri ile etkileşimde oluyor. Bu yüzden, onlardan bunu istemekten çekinmeyin. İletişim başlatın ve onların cevap verebilmeleri için bunu kolay bir hale getirin.
• Çok kanallı bir yaklaşımla daha fazla takipçi kazanmaya çalışın. Takım arkadaşlarınıza, e-mail imzalarında Linkedin şirket sayfanızın linkini dahil etmeleri için teşvik edin. Gerekirse, tasarımcınızdan özel banner veya düğme oluşturması için yardım isteyin.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP