1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Takipçileri Olan Bir Twitter Hesabı olması

Twitter seosu için ayrıca tweet paylaşırken resim eklerseniz büyük fayda görürsünüz.

Tabii bazıları resim yüklenince twitter tarafından otomatik isimlendiriliyor diye karşı çıkacak olsa da, resmi yüklemeden önce bilgisayarınızda resmi anahtar kelime ile adlandırmanız bana göre önemli bir fayda sağlamaktadır.

Ayırca Twitter seo çalışmaları için diğer kullanıcılardan bol miktarda etkileşim almak size önemli fayda sağlayacaktır. Unutmamak gerekir ki; hem kullanıcılar hem de arama motorları etkileşimi fazla olan hesapları daha fazla severler ve değer verirler.

Etkileşim almak için konunuzla ilgili hastagları takip ederek kullanıcıların yorumlarına cevap alabileceğiniz sempatik ama laubali olmayan tweetler yollayabilirsiniz. Bu tweetlere karşılık olarak alacağınız her cevap sizin Twetter sayfası seo çalışması için hanenize + olarak eklenecektir.

Twitter seo için ne yapılabilir? diye düşünürsek aklımıza gelen bir başka faydalı yöntem de paylaştığımız tweetlerin etkileşim alması yani cevaplanması haricinde retweet’lenmesidir.

Yani diğer kullanıcılar paylaştığınız paylaşımları kendi profillerinde paylaşırlarsa bu hem sizin ziyaretçi sayınıza fayda sağlar, hem de arama motorları tarafından sizin paylaşımlarınızın sevilmesine yol açar.

Twitter seo nasıl yapılır konusu için son olarak eklemek sitediğim bir başka detay da takipçi botu ile takipçi sayısı şişirilen hesaplar veya Twitter beğeni hilesi ile kasılan twitter hesapları için seo ne kadar işe yarar bilemiyorum. Zira hiç denemedim. Fakat er veya geç bu hesapların patlayacağını ve arama motorları tarafından spam olarak değerlendirileceğini düşünüyorum.

Tavsiyem Twitter seo teknikleri için mümkün olduğunca doğal yöntemleri tercih edin. Yukarıda saydığım önerileri doğru uygulayarak binlerce takipçiniz olmadan bile Google’da ilk sayfada hatta en üst sıralarda çıkabilirsiniz.

TOP