1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Takipçileri Olan Bir Twitter Hesabı olması

Twitter seosu için ayrıca tweet paylaşırken resim eklerseniz büyük fayda görürsünüz.

Tabii bazıları resim yüklenince twitter tarafından otomatik isimlendiriliyor diye karşı çıkacak olsa da, resmi yüklemeden önce bilgisayarınızda resmi anahtar kelime ile adlandırmanız bana göre önemli bir fayda sağlamaktadır.

Ayırca Twitter seo çalışmaları için diğer kullanıcılardan bol miktarda etkileşim almak size önemli fayda sağlayacaktır. Unutmamak gerekir ki; hem kullanıcılar hem de arama motorları etkileşimi fazla olan hesapları daha fazla severler ve değer verirler.

Etkileşim almak için konunuzla ilgili hastagları takip ederek kullanıcıların yorumlarına cevap alabileceğiniz sempatik ama laubali olmayan tweetler yollayabilirsiniz. Bu tweetlere karşılık olarak alacağınız her cevap sizin Twetter sayfası seo çalışması için hanenize + olarak eklenecektir.

Twitter seo için ne yapılabilir? diye düşünürsek aklımıza gelen bir başka faydalı yöntem de paylaştığımız tweetlerin etkileşim alması yani cevaplanması haricinde retweet’lenmesidir.

Yani diğer kullanıcılar paylaştığınız paylaşımları kendi profillerinde paylaşırlarsa bu hem sizin ziyaretçi sayınıza fayda sağlar, hem de arama motorları tarafından sizin paylaşımlarınızın sevilmesine yol açar.

Twitter seo nasıl yapılır konusu için son olarak eklemek sitediğim bir başka detay da takipçi botu ile takipçi sayısı şişirilen hesaplar veya Twitter beğeni hilesi ile kasılan twitter hesapları için seo ne kadar işe yarar bilemiyorum. Zira hiç denemedim. Fakat er veya geç bu hesapların patlayacağını ve arama motorları tarafından spam olarak değerlendirileceğini düşünüyorum.

Tavsiyem Twitter seo teknikleri için mümkün olduğunca doğal yöntemleri tercih edin. Yukarıda saydığım önerileri doğru uygulayarak binlerce takipçiniz olmadan bile Google’da ilk sayfada hatta en üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP