1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Facebook Sayfası ve Beğenileri Olması

1. Sayfalarınıza sosyal paylaşım özelliği ekleyin

E-ticaret sitenizde ve varsa blogunuzda yer alan sayfalara, Facebook hesabınızı içeren bir “sosyal paylaşım özelliği” eklemekle işe başlayabilirsiniz. AddThis türü servislerle, barındırdığınız herhangi bir içeriğin sosyal ağlarda ziyaretçileriniz tarafından kolayca paylaşılmasını sağlayabilir, istatistik geri bildirimler sayesinde etkileşimleri değerlendirebilirsiniz.

2. Aile ve arkadaş çevrenizin desteğini alın

Facebook sayfanızdan haberdar olanları artırmak amacıyla ailenizden ve arkadaşlarınızdan yardım istemeniz, hiç ummadığınız kadar etkili olabilir. Aile üyelerinizin ve yakın çevrenizin sayfanızı kendi Facebook listelerindeki kişilere tavsiye etmesi sayesinde, kısa sürede hatırı sayılır sayıda takipçi elde etmeniz mümkün.

3. Takipçilerinize özel ve benzersiz fırsatlar sunun

Sayfanızı beğenerek Facebook takipçiniz olanlara özel fırsatlar ve indirimler sunarak, onlarda “önemli bir klübe üye oldukları” duygusu oluşturabilirsiniz. “İlk kargo ücretsiz” gibi gerçekleştirilebilir vaatler ile takipçilerinizi ödüllendirebilir; bu sayede potansiyel müşteri kitlenizi de genişletmiş olursunuz.

 

TOP