1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Markalı Aramalar

 Konu oldukça basit: insanlar markaları arıyorlar. Eğer insanlar Google’da sitenizi arıyorlarsa (Örneğin “Reknova twitter”, Reknova+ “arama kriterleri”), Google bir markanın tespitini yaparken bunu dikkate alır.

Dahili site araması analizi
"google/organik" trafiği segmentlere ayırarak açılış sayfalarını görebileceğiniz gibi, dahili site araması kullanılarak gerçekleştirilen sorguları görmek için de aynı segmentlere ayırma yöntemini uygulayabilirsiniz. Bu sayede, Google organik arama aracılığıyla web sitenize gelen kullanıcıların web sitenizde ne aradığını görebilirsiniz. Bu sorgular genellikle kullanıcıların web sitesini bulmak için kullandıkları aramalarla alakalıdır.

Bu Google Organik segmentini kullanın (bağlantı sizi Analytics hesabınıza götürecektir) ve Davranış > Site Arama'ya gidin. Google organik arama aracılığıyla sitenize gelen kullanıcıların kullandığı arama terimlerini görürsünüz. Mevcut içerik stratejinizi hassaslaştırmak veya yeni içerik fikirleri oluşturmak için bu terimleri kullanabilirsiniz.

Aynı raporda, her bir dahili arama anahtar kelimesine ilişkin açılış sayfasını belirlemek için ikincil bir boyut da ekleyebilirsiniz. Bu bilgiler, yetersiz anahtar kelime hedefleme için gösterge niteliğindedir: Kullanıcı, aramasını hassaslaştırmak için dahili site aramasını kullanıyorsa bu, kullanıcının sitenize, uygun bir açılış sayfasından girmediği anlamına gelir.

Online itibar Yönetimi Nedir?
Prevention ( Korunma , Önleme )
Monitoring ( İzleme )
Mitigation ( Hafifletme )
Analysis ( Analiz )
Ürün,ürün içerikleri, servis ,bilgi , marka ve en önemlisi bu markaların kişiler üzerindeki dijital ve sosyal ortamlardaki algı yönetimlerini temel alan bu teknoloji, arama motoru pazarlamacılığından arama motoru optimizasyonuna, internet ve sosyal medya takibine, online müşteri ilişkileri yönetiminden bilişim hukukuna kadar bir çok farklı konuda yapılan çalışmaların tümüdür.Özetlemek gerekirse, online itibar yönetimi

Arama Motoru Optimizasyonu
Marka-Müşteri İlişkileri
Bilişim Hukuku
olmak üzere üç ana başlıktan oluşuyor. Ve tabi ki bizi ilgilendiren kısmı ise “Arama Motoru Optimizasyonu”.

Ürününüzün ve ya en önemlisi markanızın arama motorları sonuç sayfalarında (SERPs) ki metinler,görseller ve sonuçlardaki markanız hakkında dezavantaj yaratacak içeriklerle dolu olmasını asla istemezsiniz değil mi?

Online itibar yönetimi ve arama motoru optimizasyonu verileri birleştirildiğinde hedeflenen kelimelerdeki 2012 yılı verilerine göre ilk sayfadaki sonuçları inceleyen kesim %80′inden fazladır. Bu %80′lik kesimin ilk sayfadaki tıklama ve gezinme oranını özelleştirirsek aşağıdaki verileri elde etmiş oluruz.

 

1. sıra – %42.13 6. sıra – % 4.05

2. sıra – %11.90 7. sıra– % 3.41

3. sıra -% 8.50 8. sıra -% 3,01

4. sıra -% 6.06 9. sıra -% 2,85

5. sıra -% 4.92 10.sıra -% 2,99

Bu verilere göre markanızın arama motoru optimizasyonu sonuç sayfalarında itibarının ne kadar önem arz ettiğini ortaya koymaktadır. Bu talebi büyük bir arza çeviren Google ise Google Dashboard bölümünde ” Me on the Web ” alt kategorisi açarak online itibar yönetimini ne kadar önemsediğini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu bölümden markanız / şahsınız hakkında olumlu,olumsuz tüm içerikleri kısa sürede takip edebilir ve yeni yazılan yazılardan indexlendiği anda ilk siz haberdar olup hız kaybetmeden müdahele edebilirsiniz.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP