1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Marka İsmi Ana Metni

Başlıklandırma sadece bunlarla mı sınırlı?
Dergi konusuna geri dönüş yapalım, dergilerde listelenen haber ve makalelerin de başlıkları büyük önem arz eder. Bunun web’e uygulanmış şekli de alt sayfaların başlıklandırılması tekniğidir. Bir blog sitesini ele alacak olursak, yayımlanan yazıların başlıklarında hedef kelimelerin yer alması büyük bir önem taşır. Buna karşın tüm başlıkların hedef kelimeleri içermesi de doğru bir kullanım değildir. Sayıyı çok fazla abartmadan, başlıklarınız içerisinde anahtar kelimenizi veya ona ait bir kelimeyi kullanmalısınız. SEOZEO.com için geçerli anahtar kelimenin seo olduğunu göz önüne alırsak, başlıklarımızın çoğunda SEO kullanımı olduğunu fark edebilirsiniz.
Başlıklandırma sırasında kullanılan html etiketi de önemlidir. Özellikle heading etiketi olarak bilinen h1-h2-h3 etiketlerinin hiyerarşi içerisinde kullanılmasına dikkat etmelisiniz. Genellikle üst sıralarda yer almak isteyen sitelerin anahtar kelimelerini h1 etiketi içerisinde kullanmlarının öneminden bahsedilir. Ancak bunun akıcılığı da oldukça önemlidir. Bizim önerdiğimiz kullanım ise;
<h1>Üstte yer alacak anahtar kelimenizi içeren başlık</h1>
<h2>Blog yazıları veya alt bölümlerde kullanacağınız başlık</h2>
<h3>Yazı içerisinde alt başlıklar için kullanacağınız başlık</h3>

anahtar kelime yoğunluğu nedir?
Anahtar kelime yoğunluğu, bir içerik içerisinde kullanılan tüm kelimelerin içeriğin geneline olan oranıdır. Örneğin, SEO konusunda bir makale yazılıyorsa bu makale içerisinde sıklıkla SEO kelimesinin geçiyor olması muhtemeldir. Bu sebepten ötürü hazırladığınız içeriklerde ilgili kelimenin sıklıkla geçmesine dikkat etmeniz pek çok SEO uzmanı tarafından önerilir. Buna karşın bazı SEO otoriteleri bunun artık kaydadeğer bir önem taşımadığını iddia ediyor. Başarılı sonuçlar için bu kriteri de gözardı etmeden içerik üretmenizi öneririm. Ayrıca başlıklar ile keyword uyumu yakalayan yazılar yazmak da oldukça önemli.
Anahtar kelime yoğunluğunu elbette tek tek ölçmek zorunda değilsiniz. Bu konuda hizmet veren çok sayıda program ve eklenti var. Bunları maddeler halinde listeleyelim;
WordPress için hazırlanmış olan Keyword Density Checker eklentisi blogunuza yazı yazarken anahtar kelimelerinizi analiz etmenize yardım ediyor.
Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari için en başarılı SEO eklentilerinden olan SEO Quake‘e ait olan Keyword Density modülünü kullanabilirsiniz.
Tüm web siteleri için kullanbileceğiniz SEOBook.com’un Keyword Density Analyzer aracı oldukça faydalı.
İdeal anahtar kelime kullanım yüzdesi kelime grupları içinde tekrarlı tekil kelimeler için %8 civarı olmakla birlikte çoklu kelime grupları için %6 civarlarına kadar düşürülebilir.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP