1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Onaylanmış Google+ Hesaplarının Otoritesi

Şubat 2013’te Google CEO’su Eric Schmidt şu ünlü açıklamasını yaptı:

“Arama sonuçları içinde, onaylanmış bir online profilden gelen bir bilgi, böyle bir bağı olmayan bir içeriğe göre daha üst sıralarda yer alacaktır. Bunun sonucunda kullanıcıların çoğu doğal olarak üst sıralardaki sonuçlara (onaylanmış) tıklayacaklardır.”

OnaylanmıŞ otoritelik hâlihazırda bir güven sinyali olarak kullanıyor olabilir.

Sosyal Medya yönetiminde kullandığımız bazı hesaplar doğrudan kullanıcıya hitap ederken, bazılarını ancak kurumsal bazda kullanabiliriz. “B2C” (Business to client- Firmadan müşteriye) ve “B2B” (Business to business- Firmadan firmaya) olarak kısaltılan kavramların birbirinden ayrılmasını sağlayan bu hesapların etkili kullanımı, link profilinizde fark yaratmanızı sağlayabilir. Bu yazımızda hangi platformları ne şekilde kullanabileceğinizi detaylandırdık.

Öncelikle her firmanın Sosyal Medya’da etkin olması gerektiğine dair bir inanış var. Bize göre kapınızı “Sosyal Medyada mutlaka olmalısınız” diyerek çalan Sosyal Medya ajanslarının yaptığı hata, firmayı doğru analiz etmeden klasik Sosyal Medya stratejilerini kullanarak başarıya ulaşacaklarını düşünmeleri. Bu tür projelerin çoğu hüsranla sonuçlandığı için Türkiye’de ‘çok başarılı’ olarak nitelendirebileceğimiz kurumsal Sosyal Medya yönetim örneklerinin sayısı gerçekten de kısıtlı. Biz bu yazıda Sosyal Medya yönetim şeklini değil, belli başlı Sosyal Medya kanallarını etkin şekilde kullanarak kurumsal Web sitenizin link profilini nasıl zenginleştirebileceğinizi göstermeye çalıştık.

İçeriğin Hedefi
Aşağıda bahsedeceğimiz platformlarda yayınlamayı düşündüğünüz içeriklerin hepsi firmanızla ilgili olmak zorunda değil. Sektörde ya da dünyada karşınıza çıkan ilginç haberleri, istatistikleri, haberleri paylaşarak hem içerik yelpazenizi genişletebilir, bu şekilde kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz. Ek olarak oluşturduğunuz içeriğin bilinen SEO kriterlerine uygun şekilde hazırlanmış olmasına dikkat etmenizi de tavsiye ederiz.

İçeriğinizi oluştururken;

Etkili bir mesaj vererek kullanıcıların dikkatini çekmeyi amaçlayın.
Kullanıcı içerik başlığınızı gördüğünde hemen okumak için can atmalı
Sadece başlık değil, içerik de bilgilendirici olmalı
İçeriğiniz kullanıcıda farklı duygular uyandırmalı
Anlatım şekliniz tarafsız olmalı
Basit bir dil kullanarak her kesimden kullanıcının anlayabileceği içerikler oluşturun.
Anlatım diliniz oldukça basit ve anlaşılır olmalı
İçeriğinizin herhangi bir bölümünde dikkat dağıtan öğeler yer almamalı
İstatistikler, özellikle sunumlarda ortalama 14 sayfa, sayfa başına 25 kelimenin en etkili oran olduğunu göstermekte
Özel fontlar kullanarak içeriğinizi özgün hale getirin.
Birçok sunum hazırlama programı, özgün fontlar kullanmanıza olanak vermektedir
Kullandığınız fontların okunabilir karakterlere ve yeterli büyüklüğe sahip olduğundan emin olun
Etkileyici görseller oluşturarak içeriğinizi çekici hale getirin.
İçeriğinizde kullanacağınız görsel öğeler ne çok fazla, ne de çok az olmalı.
Bir konuyu eğer görselle daha iyi anlatabileceğinizi düşünüyorsanız, görsel kullanmaktan çekinmeyin
Kullanmayı düşündüğünüz görselin kullanım haklarına saygı duymanızı, gerekirse referans vermenizi tavsiye ederiz.
Farklı renkler kullanarak ağır bir hava oluşmasını önlemeye çalışın.
İçeriğinizin ve sunumunuzun, firmanıza ait tematik renklere sahip olmasını sağlayın
Tematik renkler dışında içerikle uyumlu olabilecek renkleri, dikkat çekmek istediğiniz bölümlerle birlikte kullanabilirsiniz
Aşırıya kaçmadan yapılan renklendirme, içeriğinizin daha eğlenceli görünmesini ve sıkıcılıktan uzak olmasını sağlayabilir.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP