1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google+ Kullanıcı Hesaplarının Otoritesi

Google’ın otorite hesaplardan gelen +1’lere, pek takipçisi olmayan hesaplara göre daha fazla önem veriyor olması mantıklı görülüyor.

Google Plus sosyal networkler arasında en hızlı büyüyen araç olarak SEO çalışmaları açısından kilit bir öneme sahip. Web sitelerinin tamamının Google ile dost olmaya çalıştığı günümüzde bir Google markası olan Google+ hesaplarını efektif bir şekilde kullanmayanların, çalışmalarından istediği geribildirimi alması çok güç. Ülkemizde hala birçok internet kullanıcı Google Plus kullanımına pek ısınamamış olsa da, ticari işletmelerin artık Google+ kullanmama gibi bir lüksü yok. Google’ın geçen yıl yaptığı açıklama ile arama motoru sonuçlarının iyileştirilmesinde Google Plus hesaplarındaki etkinliğin de göz önüne alındığını belirtmesi, bu Google markasının mutlaka SEO çalışmalarına dahil edilmesi gerektiğini gösteriyor.

Oturumu açık olarak Google üzerinden arama yapan kullanıcılar, arama sonuçlarında artık çok daha fazla Google+ hesabı linkiyle karşılaşıyor. Arama motoru kullanıcılarına kişinin G+ çevresindeki kişilerin paylaşımlarını da gösteren Google, böylelikle etkin bir hesap yönetimiyle SEO anlamında büyük bir avantaj sahibi olunabileceğini bizzat göstermiş oluyor. Zaten bir sosyal medya aracı olarak Google+ hesaplarında geniş bir çevreye sahip olmak, firmalara çok daha geniş bir müşteri potansiyeline hitap etme ve daha önemlisi çok önemli müşteri geribildirimlerine ücretsiz ulaşma imkanı sunacaktır. Buna bir de SEO desteği eklendiğinde, ticari işletmelerin kendine üst sıralarda yer bulması çok daha kolay hale gelecektir.

Yayıncı Otoritesi ve İçerik Kalitesi
google-plus-hesaplariGoogle algoritmasının arama sonuçlarını daha iyi hale getirmek için referans olarak başvurduğu unsurlar arasında yer alan Google Plus profilleri, içerik yayıncısının otoritesini ve yayınlanan içeriğin de kalitesini belirlemek kullanılıyor. Firmaların G+ hesaplarını başarılı bir şekilde yönetmesi, Google’ın bu firma sitelerini otorite olarak kabul etmesine ve sitenin içeriğinin kaliteli olduğunu düşünmesine yardımcı olacaktır. Arama sonuçlarında güvenilir içerik sağlayıcılarına yani kendi alanında otorite olan sitelere öncelik veren Google, bunu yaparken Google Plus profillerine artık çok daha fazla önem veriyor.

Sitede yayınlanan tek bir içeriğin ne kadar kaliteli olduğu, kullanıcılara ne kadar fayda sağladığı, özgünlüğü ve dilbilgisi kurallarına ne kadar riayet edildiği önemli olmasına rağmen bu içeriği yayınlanan web sitesinin kalitesi de çok önemlidir. Google Plus profillerinin zenginleştirilmesi, ilgili linklerin ve kodların eklenmesi, çevrelerin genişliği ve G+ topluluklarındaki aktiviteler web sitesinin Google nazarında kaliteli ve güvenilir bir imaj çizmesinde çok etkili. Ancak Google+ profilinin sadece direk link paylaşma aracı olarak görülmesi ve link paylaşımının “biraz abartılması” halinde bu avantajın bir dezavantaj haline gelmesi işten bile değil.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP