1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Tweet’lerin Sayısı

 Sayfada bulunan linkler gibi tweetler de sayfanın Google sıralamasını etkileyebilir.

Günümüzde sosyal medyanın en etkili araçlarından olan Twitter’da takipçi sayısının çok olması kadar önemli olan bir nokta takipçileriniz ile olan etkileşiminizdir. Bu etkileşim her zaman bizim istediğimiz gibi olmayabilir, bu da paylaşımlarımız için verdiğimiz emeğin tam olarak karşılığını görememize neden olur. Peki Twitter’da takipçilerimiz ile olan etkileşimi arttırabilmek için neler yapmalıyız?

1- Sanal bir karakter oluşturun: Twitter’da paylaşımları yapacağınız hesabınızı sanal bir insan gibi düşünün. Bu hesaba bir kişilik kazandırın, duyguları düşünceleri olsun ve bu düşünceleri duymak isteyen arkadaşları (takipçileri). Burada ana amaç herkese hitap edemezsiniz, kitap edeceğiniz kitleyi doğru seçin, aksi durumunda sizin tweet’lerinizi beğenecek kişileri bulmak samanlıkta iğne aramaya benzer. Örnek vermek gerekirse tüm sporlar hakkında yorum yapamazsınız bilgi paylaşamazsınız, ilgilendiğiniz birkaç dal seçersiniz ve o konuda konuşursunuz. O spora ilgi duyanlarda sizin yanınızda yer alır, sizin bu spor ile ilgili düşüncelerinizi fikirlerinizi sizinle beraber yaymaya başlarlar

2- Paylaşımlarınız insanlara faydalı olsun: Fayda sadece maddi değildir aynı zamanda manevidir. Attığınız tweet’ler insanların işine yarıyor ise retweet’lenme ihtimali artar. Takipçilerinizin duygularına da hitap etmeyi de unutmayın, bunu yapabilmek için onları anlamalısınız. Takipçilerinizin profillerine göz atmak için mutlaka zaman ayırın.

3- Göze de hitap edin: Paylaşımlarınızda twitter’ın izin verdiği ideal boyutlarda görseller kullanın. Unutmayın görsellerin her zaman takipçileriniz ile etkileşime girme ihtimali daha fazladır.

4- Hashtag kullanmayı unutmayın: Paylaşımınıza uygun olan hashtagları mutlaka kullanın. Şunu unutmayın ki sosyal medya uzmanları bir tweet’te en fazla iki hashtag kullanımını uygun görüyorlar.

5- Takipçilerinize sormak her zaman bir artıdır: Takipçilerinizden paylaştığınız tweete uygun şekilde retweet etmesini rica edebilirsiniz. Zarella’nın yaptığı çalışmaya göre en çok retweet edilen tweet’lerin içeriğinde bulunan kelimelerin en başında “please” ve “retweet” gelmekte. Yani takipçileriniz sizi kolay kolay geri çevirmiyorlar.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP