1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Markalar için Tek Site Sonuçları

Domain ya da marka’ya yönelik anahtar kelimeler aynı site için pek çok sonuç getirebilir.

Social Signals/Sosyal Sinyaller

Social Signals

En Etkili Lokal Seo Servisleri
Nokta vuruşlu lokal seo için siteniz ve markanız için aşağıdaki maddeler bir siteye fazlasıyla yetecektir.
Navigasyon firmalarına ve büyük markalara harita desteği sunan Başarsoft haritalar'a veya Navteq Haritalar'a yükleyerek Nokia (Nokia HERE Haritalar Ağustos 2015'de Audi Bmw Mercedes Konsorsiyumuna satıldı), Audi, Volkswagen gibi binlerce markaya ait uygulamalarda ve araçlarda da yer alabilir,
Apple Haritalar ve açık lisanslı Open Street Maps
Markanızı Knowem, Lock My Brand, NameChk veya CheckUserNames listelerindeki adreslere ekleyerek güvence altına alabilir aynı anda alan adı otoriterliğinizi güçlendirebilirsiniz.
Dev dijital harita firması Tomtom'a ekleyerek araç navigasyon ve cep telefonlarında yer alabilir,
Google haritalar'a ekleyerek APIleri kullanan binlerce internet sitesi, mobil uygulamalar ve tüm Androidlerde yer alabilir,
Aynı mantıkla Yandex haritalara,
Bing Haritalara,
50+ otoriter kaynağı barındıran Yext ve Synup'un kaynaklarını (burada özeller) kullanabilir (dilerseniz 30$'a hepsine ekliyor),
Çeşitli ülkelere ve sektörlere göre kategorize edilmiş whitespark veya 100+kaynaklık Bright Local Seo kayıt kaynak listelerini
Godaddy'nin yerel listelenme hizmetini deneyebilir
Raporlama, özel url oluşturma gibi işlemleri tek başlık altında toplayan Yellow Medya gibi rehber sitelerinde de varlık gösterildiğinde markanız/siteniz ciddi anlamda güçlendirecektir.
WordPress kullanıcıları lokal seo eklentisini kullanabilir.
Ayrıca lokal seo araçları sunan bu rehber siteyi de inceleyebilirsiniz.
Web sitenizin güçlenmesi demek sayfa / alan adı otoriterlik seviyelerinizin de yükselmesi anlamına gelir ki bu size daha yüksek sıralama olarak geri döner. Tabi tüm bu eklemeleri yaparken sayfa başlıkları yine büyük önem kazanıyor, lokal anlamda önem kazanan şehir semt kelimelerin başlıklarda kullanılması lehinize olacaktır. Ayrıca etkiyi yükseltmek için site içinde kullanacağınız url yapısında da lokasyon bilgileri kullanılabilir.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP