1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Görsel Sonuçları:

Google görsel sonuçlardaki organik sıralamamızı, genellikle Google Görsel Aramaları içinde kullanır.

Görseller kullanıcılarla etkileşim içinde olmanın en verimli yollarından biri. Peki görselleri doğru kullanıyor muyuz? Kullanıcılar bir görseli gördüklerinde ne ifade ettiğini bir bakışta anlayabiliyorlar. Peki arama motorlarının bir fikri oluyor mu? Çoğu durumda bu mümkün değil. Ancak arama motorlarına yardımcı olmamız ve bu sayede sitemizin SEO performansını arttırmamız mümkün. Bu yazımızda sitenizdeki görselleri optimize ederek Google görsel aramalarında ve site üstü SEO noktasında nasıl daha iyi performans gösterebileceğinizden bahsettik.

Görseller en etkili iletişim araçlarıdır. Bir cümle ile bir fotoğraf arasında çok fazla iletişim farkı olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan araştırmalar görsel kullanımının yazıyı desteklediğini, bazı durumlarda yazıdan daha iyi bir tercih olabileceğini göstermektedir. Örneğin artık kısa cümleler kurduğumuz günümüzde sosyal medyada uzun uzadıya yazılan yazıların okunma oranları düşük. Ayrıca karakter sınırlaması getirilen platformlar da var, bu yüzden bir defada uzun cümleler kurmak pek mümkün değil. Bu yüzden görsel kullanım oranının arttığını ve görselle birlikte yapılan paylaşımların daha çok dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Yani genel olarak kullanıcılar “o an” uzun yazıları okumak yerine görsellere göz atmayı tercih ediyorlar. Uzun bir yazının okunması taleple birlikte mümkün olabiliyor diyebiliriz.

görsel ve yazı

Tabi bu durum yazılarınızı kısaltmanız ya da hiç yazmadan sadece görsel kullanmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece yazı yazıyor olsanız bile, araya birkaç görsel serpiştirmeniz çok sağlıklı olacaktır. Böylece okuyucularınıza kısa bir mola verme şansı tanırsınız, ayrıca yazılarınızın gereğinden fazla uzamasını önlemek için, uzun uzadıya anlatılması gereken bir konuyu bir fotoğrafla göstermeniz çok daha iyi bir seçim olacaktır. Bazen de sadece destekleyici unsur olması için görsel kullanılabilir, seçim tamamiyle size kalmış.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP