1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Alışveriş Sonuçları

Google bazen Google Alışveriş sonuçlarını organik arama sonuçlarında gösterir. 
Google Shopping

Google Alışveriş Reklamları Nedir?

Google Alışveriş reklamları, sitemizde bulunan ürünlere tek tek reklam oluşturmadan, ürünlerimizin özelliklerini, resimlerini, fiyatlarını ve promosyonlarını feed olarak eklenmesine izin verip bunları reklamlarda dinamik olarak değiştirerek gösteren bir Adwords reklam biçimidir.

Eski ismiyle ürün listeleme reklamları ya da olarak bilinen Google Alışveriş reklamları sadece e-ticaret siteleri yani alışveriş siteleri için kullanılabilmektedir.

Google Alışveriş Reklamları Nerede Gösterilir?

Google Alışveriş Reklamları, arama sonuç sayfasının en üst kısmında ürün resmi ile birlikte köşesinde sponsorlu yazısı bulunan bölümde gösterilir. Google alışveriş sonuçları reklamları yani ürün listeleme reklamları rekabet ve alaka durumuna göre arama sayfasının sağ tarafında da kare boyutlarında gösterilebilmektedir.

Google Alışveriş Reklamları Bize Neler Kazandırır?

Google Alışveriş Reklamlarının en büyük avantajlarından biri reklamların sergilendiği alandır. Reklamların sayfanın en üst kısmında görünmesi bu reklamların satışa dönüşme olasılığını büyük oranda arttırmaktadır.

Ayrıca Google Alışveriş Reklamları sayesinde , müşteriler aradıkları ürünlerin görsellerini görür ve gereksiz tıklama olasılığı azalır, bunun yanında Google Arama Ağı reklamları ile birlikte daha geniş ve dikkat çekici bir alana sahip olursunuz.

Google Alışveriş Reklamlarında Anahtar Kelime Belirleyebilir miyiz?

Google alışveriş reklamlarında anahtar kelimeleri manuel olarak belirleyemeyiz burda Google Merchant Center’a sağlayacağımız veriler devreye girer. Anahtar kelimeler yerini bu reklam türünde Google Merchant Center’a reklam vereceğimiz ürünle için verdiğimiz XML ya da excel dosyasındaki ürün açıklaması, fiyatı, kategorisi gibi verilere bırakır. Sistem kendisi bu verilerden yararlanarak arama sonuçlarında hangi ürünleri göstereceğine karar verir. Bu noktada XML veya excel dosyası ile vereceğimiz bilgilerin doğru verilmesi önem taşımaktadır.

Google Alışveriş Reklamlarında Ücretlendirme Nasıl Olur?

Google Alışveriş Reklamlarının ücretlendirme yapısı Google Arama Ağı Reklamları ile aynı şekilde çalışmaktadır.

Sizin belirleyeceğiniz Maksimum Tıklama Başı Maliyet ile kullanıcılar reklamınızı her tıkladığında belirlediğiniz teklifi geçmeyecek şekilde ücretlendirme yapar.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP