1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Haber Kutusu

Bazı anahtar kelimleler Google Haber kutusunu tetikler.

Google News Box150. Büyük Markaların Tercih Edilmesi: Vince Güncellemesinden sonra Google, çok dolanmadan gelinen araştırmalarda büyük markalara avantaj sağlamaya başladı.

Google algoritma güncellemesi ile arama yapan kullanıcılar ekstra çaba harcamadan sonuç odaklı ilerleyebiliyor. Bu da kullanıcılara hem kullanım kolaylığı hem de Google ile olan etkileşimini arttırıyor. Algoritma güncellemesi site link search box’u kendi sitesine uygulamak isteyen kişiler teknik olarak düzenlemeler yapması gerekiyor. Teknik düzenlemeyi yapabilen herkes arama sonuçlarında, arama kutu özelliğini aktif hale getirebiliyor.

JSON-LD

<script type="application/ld+json">{
"@context":"http://schema.org",
"@type":"WebSite",
"url":"https://www.example-petstore.com/",
"potentialAction":{
"@type":"SearchAction",
"target":"https://query.example.com/
search?q={search_term_string}",
"query-input":"required name=search_term_string"
}}</script>
Microdata

<divitemscopeitemtype="http://schema.org/WebSite">
<metaitemprop="url"content="https://www.example-petstore.com/"/>
<formitemprop="potentialAction"
itemscopeitemtype="http://schema.org/SearchAction">
<metaitemprop="target"content="https://query.
example-petstore.com/search?q={search_term_string}"/>
<inputitemprop="query-input"type="text"
name="search_term_string"required/>
<inputtype="submit"/>
</form></div>
Google Sonuçlarına Arama Kutusu Ekleme

Site link search box’ı websitenizde aktif hale getirmek için JSON-DL veya Microdata kısmında bulunan kodları, websitenizin kaynak koduna ekleyip, içerisinde bulunan örnek metinleri kendi websitenize uyarlamanız gerekiyor. Kodların uyarlanıp eklenmesinden sonra Google’ın bu değişiklikleri algılayıp, yeni algoritmaya göre uyarlaması konusunda beklemeniz gerekiyor. Site uzantıları arama kutusu, kullanıcının sadece marka özelinde arama yapmasına olanak tanıyor.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP