1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Ticaretle İlgili Aramalar

 Google bazen uçuşla ilgili aramalarda yaptığı gibi alışverişle ilgili anahtar kelime aramalarında farklı sonuçlar gösterebilir.

E-Ticaret sitelerinde en sık karşılaşılan SEO problemlerini öğrenmek istiyorsanız, bu yazımız tam size göre. E-ticaret sitelerinde en sık karşılaştığımız 5 SEO problemini kapsamlı bir şekilde ele aldık.

İnternet çok amaçlı bir platform, sosyalleşmek, alışveriş yapmak, gezmek, sohbet etmek gibi temel aktivitelerin yanında sanat, siyaset, edebiyat, tarih, teknoloji gibi sayamayacağımız yüzlerce konuya hızlı bir şekilde ev sahipliği yapabilen bir ortam. Aynı zamanda dünya çapında kullanılan en yaygın teknoloji. Bu yazıyı yazarken, saydığımız kavramlardan bir tanesine dikkat çekmek istedik; müşterilerin bakış açısına göre “alışveriş”, firmaların bakış açısına göre “e-ticaret” olarak adlandırdığımız bu konu, İnternet kullanımının ve arama motorlarının sahip olduğu önemin en büyük göstergelerinden birisi.

E-ticaret yapan bir firmanın, İnternetten alışveriş yapmayı düşünen müşterileri kendine çekmek için sağlaması gereken bazı ön koşullar olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunlardan ilki, “güven”. Potansiyel müşterisine güven aşılamayan bir e-ticaret sitesi, satış yapmanın çok uzağında olacağından, büyük kayıplar yaşayacaktır. Güven ilk koşulumuz ancak yalnızca güven de yeterli olmuyor. Potansiyel müşterilerinizin sizi bulup sizden alışveriş yapmasını istiyorsanız, bahsedeceğimiz diğer koşulları da yerine getirmeniz gerekiyor.

Aşağıda, bu koşullardan bir tanesi olan Arama Motoru Optimizasyonundan ve E-Ticaret sitelerinde Arama Motoru Optimizasyonu esnasında sık yapılan hatalardan bahsedeceğiz.

Potansiyel müşterilerinizi temel olarak ikiye ayırabiliriz,

1: Satın alacağı ürünün modeline ve özelliklerine tam olarak karar vermiş olanlar
2: Satın alacağı ürünün türünü bilen ancak model ve özellik konusunda kararsız olanlar

Basitçe ele almak gerekirse, İnternet’ten alışveriş yapmak isteyen bir kullanıcının gerçekleştireceği hareketleri kısaca hatırlayalım;

Ürünü İnternette aramak
Arama sonuçlarında yer alan sitelerde fiyat karşılaştırması yapmak
Ürünü kullanmış olan diğer kullanıcıların yorumlarını okumak
Forumlara göz atarak ürünün artılarını ve eksilerini karşılaştırmak
Aynı segmentte yer alan diğer marka ve model ürünlerle karşılaştırma yapmak
Nakliye seçeneklerini incelemek
Garanti ve promosyon seçeneklerini incelemek
*Maddeler arasına ekleyemediğimiz diğer davranış biçimleri için kusurumuza bakmayın!

Yukarıda bir kısmını listelediğimiz davranış biçimlerinden herhangi birini gerçekleştirmiş olan bir kullanıcıyı ele alırsak; kullanıcı arama motoruna giriş yapıp satın almayı düşündüğü ürünün aramasını yaptığında ve karşısına çıkan sonuçlarda sizin siteniz yoksa, bu büyük ihtimalle potansiyel bir müşteriyi kaçırdığınız anlamına geliyor.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP