1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

DMCA Şikâyetleri

 Google DMCA şikâyetleri (içerik koruma şikâyetleri) olan firmaların sıralamasını düşürür.

Bildiğiniz gibi Google son zamanlarda çok agresif değişiklikler yapmakta. Değersiz gördüğü bazı siteleri indeksinden çıkartıyor ya da gerilere itiyor. Bu güncellemelerin akabinde çıkan haberlere göre Google çok sayıda şikayeti değerlendirerek tahmin edemeyeceğiniz kadar linki indeksinden çıkartıyor. Bunun sebebi ise telif hakkı içeren paylaşımların yayınlanması. En çok şikâyet Microsoft‘tan geliyor. Microsoft kendisine ait ücretli programların başka siteler tarafından ücretsiz olarak dağıtılmasını hoş karşılamıyor. Bu siteleri fark eden Microsoft linkleri Google’a bildiriyor ve Google’da herhangi bir bildirim yapmaksızın linkleri indeksinden kaldırıyor.

 

Benzer bir durumda DMCA kapsamında yapılan şikâyetler sonucu linklerin kaldırılması. US Digital Millennium Copyright Act telif hakkı kapsamında yapılan paylaşımların engellenmesine sebep bir girişim. Google bu gibi bir durumla karşılaştığında linki indeksinden çıkartıyor ve linkin bulunduğu sıraya da bir uyarı koyuyor.

 

Burada asıl tartışılması gereken konu kanuni olmayan içeriklerin paylaşılmasıdır. Bir şirketin para karşılığı sattığı doğal olarak sahibi olduğu bir program ya da aracı siz herkesin kullanabilmesi için internete koyduğunuzda bazı kanunları çiğnemiş oluyorsunuz. Bunlarla ilgili şu an için dünya da çok baskıcı bir durum yok. Çünkü bahsettiğimiz paylaşımların ardı arkası kesilmiyor. Ama hak sahiplerini çok fazla zarara uğratan Piratebay gibi sitelerin engellenmesi ve yasaklanması gibi yaptırımlar herkes tarafından biliniyor. Diğer yaptırımlardan en önemlisi bu tür sitelerde Adsense reklamlarının yayınlanmaması. Google telif hakkı kapsamında yapılan paylaşımların bulunduğu sitelerde, içerik sitenin hostunda barındırılmasa bile Adsense reklamlarının yayınlanmamasına izin vermiyor. Bizim için en büyük yaptırım elbette ki linklerin indeksten silinmesi.

 

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP