1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google+ Çevreleri

Google kendi Google Plus Çevrenize eklediğiniz siteleri ve yazarları size daha üst sıralarda gösterecektir.

SEO için Google Plus nasıl kullanılmalıdır? Google Plus kullanarak arama sonuçlarında sitenizi üst sıralara çıkarmanın yolları nelerdir?

Sosyal ağların web sitelerine trafik çekme etkisi hepimiz tarafından bilinmektedir. Diğer sosyal ağları bu anlamda biraz daha geriden takip etse de Google , 2015 yılı için büyük bir adım atarak Google Plus sayesinde sitenizin trafik almasını ve Google aramalarında üst sıralara tırmanmanızı kolaylaştıracak. Google Plus bu özelliği ile bir sosyal ağ sitesi olmaktan daha fazlasıdır. Bu web sitenizin trafiğini arttırmak için iyi bir yoldur.

GooglePlus’ın 2013 istatistiklerine göre Google Plus, Facebook’tan sonra gelen en büyük sosyal ağ sitelerinden biridir. Bu veriler ışığında Google Plus 540 milyon aylık kullanıcıya sahip olmasının etkisini göz ardı edemeyiz. Peki Seo açısından Google Plus ‘da neler yapabilirsiniz bir göz atalım.

Google Authorship ile Google Plus Hesabınızı Biribirine Bağlayın

Google yazarlık olarak da nitelendirebileceğimiz Google Authorship Google Plus hesabınız ile yazarlık yaptığınız web sitesini birbirine bağlamanıza yarayan araçlardan biridir. Google içerikleriniz ile Google Plus hesabınızı karşılaştırıp doğrular ve Google aramalarında yazar olarak içerikleriniz yanında resminizin,içeriğinizin ve çevrelerinizin görünmesine olanak verir.

Hashtag Kullanmaya Alışın

Hashtag kullanıcıları belirli bir konu etrafında toplayan ve o konu hakkında konuşulmasını sağlayan önemli bir araçtır. Google Plus yayınlarında kullandığınız hashtagler yayınınızda üst kısımda ilgili hashtaglar olarak gözükebilmektedir. İlgili hashtagler yayınlarınızın keşfedelmesini sağladığı için oldukça önemlidir.

 

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP