1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kullanıcı Arama Geçmişi

Zincir arama daha sonraki aramalarda çıkacak sonuçları etkiler. Örneğin önce “değerlendirme”kelimesini, arkasından da“tost makinesi”ni aratırsanız Google tost makineleri ile ilgili değerlendirmeler içeren aramaları sizin için daha uygun olarak değerlendirir.

Kişiselleştirilmiş Arama Nasıl Çalışıyor?

Aslında kişiselleştirilmiş arama sonuçlarının ardında çok karmaşık algoritmalar yatıyor. Ancak konuyu özetlemek gerekirse, Google, arama sonuçlarında tıkladığınız linkleri takip ederek, sizin ne tür siteleri beğendiğinizi öğrenebilir. Örneğin, eğer arama sonuçlarında sürekli olarak Amazon sitesine ait linklere tıklıyorsanız, Google bunun sonucunda Amazon sitesini gerçekten sevdiğinizi düşünecektir. Bunun sonucunda da Amazon’a ait linklerin arama sonuçlarındaki sıralaması zaman geçtikçe iyileşecektir. Bu sayede Amazon’a ait daha fazla sayfa arama sonuçlarında görünmeye başlayacak ve bunun sonucunda da belki de daha önce ilgili siteye ait hiç görmediğiniz ya da varlığından haberdar olmadığınız sayfaların arama sonuçlarında belirdiğini göreceksiniz.

Arama sonuçları her bir bireye özgü olarak şekilleniyor. Örneğin, eğer diğer bir kişi HepsiBurada web sitesine ait linklere tıklıyorsa, Google bir süre sonra o kişinin HepsiBurada sitesini tercih ettiğini anlayacak ve arama sonuçlarında HepsiBurada’ya ait daha fazla sonuca yer verecek.

İnsanlar elbette arama sonuçları üzerinde farklı farklı sitelere tıklayacaktır. Arama sonuçlarının kişiselleştirilmesi sonucunda her arama sonucunda sadece bir siteye ait sonuçların görüntülenecei anlaşılmasın. Elbette Google’ın diğer sıralama (ranking) faktörleri de dikkate alınmaya devam edecek. Amazon’u seven kullanıcıyı ele alalım örneğin. Eğer bu kişi Google’da bir muslukçu arıyorsa, o zaman bu arama sonuçlarında Amazon’a ait sayfalar elbette belirmeyecektir. Ancak Amazon’un az bile olsa ilgili olduğu bir arama sorgusu yapıldığında, eğer ilgili kullanıcı daha önce farklı aramalar için Amazon’a ait linklere tıklamışsa, o zaman Amazon ile ilgili ancak daha az ilgili bir arama sorgusu yapıldığında Amazon’a ait sayfaların arama sonuç sayfalarındaki sıralaması da daha üstte olacaktır.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP