1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kullanıcı Tarama Geçmişi

1 – Domain Yaşı: Google’ın yaptığı bir açıklamaya göre 6 aylık bir domain ile 1 yıllık domain arasında çok da büyük bir fark yok.

Bu ifadeden çok net anlaşılıyor ki, domain yaşı önemli. Ama çok fazla değil…

2- Domaindeki Anahtar Kelime: Domainde anahtar kelime olması arama motoru optimizasyonu açısından önemli diyebiliriz. Google’ın anahtar kelimeleri arama sonuçlarında kalın olarak işaretlediğini unutmamak gerekir.

3 – Domaindeki İlk Kelimenin Anahtar Kelime Olması: Domainde yer alan ilk kelimenin anahtar kelime olması çok az da olsa, arama motoru sonuçlarını olumlu olarak etkilemektedir.

4 – Domain Kayıt Süresi: Google’ın aldığı bir patentte, açık bir şekilde domain kayıt süresinin uzunluğunun öneminden bahsediliyor. Eğer domain sürenizi uzatacaksanız, birkaç yıl daha eklemenizi önerebilirim.

5- Subdomaindeki Anahtar Kelime: Moz’un yaptığı bir araştırmaya göre subdomainde yer alan anahtar kelime arama motoru sonuçlarını olumlu etkilemektedir. örnek: seo.seosozluk.com

6- Alan Adı Geçmişi: Bir alan adının devamlı el değiştirmesi, SEO açısından önerilmez.

7 – Tam Eşleme Domain (EMD): Eğer kaliteli bir web siteniz varsa domainin anahtar kelimenin tam eşleme halinde olması arama motoru optimizasyonu çalışmalarınızı olumlu etkileyecektir ancak eğer siteniz çok kaliteli değilse durum tam tersine dönebilir.

8 – Açık veya Gizli Whois: Matt Cutts yıllar önce gizli whois bilgileri için “saklanmak istenen bazı bilgiler” gibi bir ifade kullanmıştı. Whois bilgilerinin görünür olmasını tercih edebilirsiniz.

9 – Whois Sahibinin Cezalandırılması: Eğer Google bir web site sahibinin spam çalışmalar yaptığından şüphelenirse, o kişiye ait diğer siteleri de mercek altına alabilir.

10 – Ülke Domain Uzantıları: .tr uzantısının ülke içi arama sonuçlarında çok daha iyi sonuçlar verdiğine dair bir inanış var.

 

Sayfa

 

sayfa arama motoru optimizasyonu

 

11 – Başlıkta Anahtar Kelime Kullanımı: Başlıkta mutlaka ama mutlaka anahtar kelime geçirmelisiniz. SEO çalışmaları için en değerli çalışma hiç kuşkusuz doğru başlık kullanımıdır. (Kaliteli içerik olduğu taktirde…)

12 – Başlığın Anahtar Kelime ile Başlaması: Başlıklarınızda anahtar kelime kullanımını olabildiğince başlarda yapmanızda fayda var. Yani başlığınız anahtar kelimeniz ile başlasın.

13- Meta Açıklamalarında Anahtar Kelime Kullanımı: Meta açıklamalarında anahtar kelime kullanımı dolaylı yoldan SEO çalışmalarınızı olumlu etkileyecektir.

14 – H1 Etiketinde Anahtar Kelime Kullanımı: H1 yani başlıktan sonra gelen alt başlıkta anahtar kelime kullanımı oldukça önemlidir.

15 – Anahtar Kelime Yoğunluğu: İçeriğinizde kullandığınız anahtar kelimelerin diğer kelimelere oranının fazla olması, Google sonuçlarını olumlu etkileyecektir.

16 – İçerik Uzunluğu: İçeriklerinizde kullandığınız kelime sayısı olabildiğince uzun olmalıdır. Google üst sıralarda çıkan birçok makalenin minimum 1500-2000 kelimeden oluştuğunu göreceksiniz.

17 – Sayfa Yüklenme Hızı: Birçok arama motoru gibi Google da sayfa yüklenme hızını sıralama etkeni olarak kullanmaktadır. Siteniz oldukça hızlı yüklenmelidir (ortalama 0.5 saniye)

18 – Yinelenen İçerik: Yinelenen içerik problemi sayfalarınızın SEO değerini önemli oranda düşürecek ve sayfaların birbirleri ile rekabet etmelerine neden olacaktır.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP