1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Şüphe Çeşitliliği Hakeder

Google anlamı tam olarak belli olmayan anahtar kelimeler için (Ted, WWF, ya da ruby gibi) bir SERP’e (Search Engine Results Position-arama motoru sonuç pozisyonu) çeşitliliklere gidebilir.

Burada, arama motorları ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. SEO sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Doğallık, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar açısından da önemlidir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcının dikkatini farklı ve özgün içerikler çekecektir. Ayrıca kullanıcının gözünde sitenin güvenilir olduğu izlenimini verir. Kullanıcıya güvenilirlik izlenimi vermek için yöntemler ise, sitenize yapılan yorumlar, sitenizin çeşitli sosyal platformlarda paylaşılmasıdır. Yani bu doğallığı sitenin yöneticisi kendi eliyle değil web kullanıcıları sağlar. Aslında demek istediğimiz bir tek site sahibinin doğallık üzerine yaptığı çalışmalar yetmemektedir. Kullanıcılar tarafından da çeşitlilik sağlanması gerekmektedir.

Çeşitlilik, seo yaparken doğal görünmenin en temel yolu çeşitliliktir. Bu doğal görünmeyi yalnızca ziyaretçileriniz bazından düşünmeyin. Google’a da doğal görünmenin ve kendinizi sevdirmenin yolu çeşitlilikten geçmektedir. Sadece gelen sık kullanıcı yorumları, yalnızca sosyal medyadan gelen link çalışmaları ve ya yalnızca forumlarda çalışma yapmanız seo açısından hiç bir fayda sağlamaz. Bunu bir bilgisayarın çalışma mantığı gibi düşünün. Biliyoruz ki bilgisayarlar en düşük performanslı parçası kadar performans sağlarlar. Yani işlemcisi, hard diski çok iyi olan bir bilgisayarın ekran kartı düşükse bu size hiç bir fayda sağlamayacaktır. Google çeşitliliği fark eder.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP