1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Chrome’a Kaydının Yapılması

Chrome’a Kaydının Yapılması: Google’ın Chrome tarayıcı kullanım datalarını topladığını biliyoruz. Chrome’da kaydı yapılmış bir sayfa yükseliş sağlayabilir.

Chrome SEO Eklentileri

Seo Serp: Ne işe yarar bu aygıt? Elbette anahtar kelimede ilgili sitenin kaçıncı sırada olduğunu görmeye yarar. AAİ (SEO) çalışmaları sıralama kazancı olmadan ne işe yarar ki? Ziyaretçisi olmayan site; site değildir. Sonunu düşünen site ise asla kahraman olmamalıdır. İki kişinin bildiği site, aslında yine de sitedir. Kullanımı çok kolay. Az sonra vereceğim adresten gidin eklentiyi Chrome’a yapıştırın. Sonra boşluğa yazın siteyi. Diğer boşluğa da anahtar kelime ve/veya kelimeleri. Bakın keyfinize. Akşam bastınız linkleri; sabahına neler olmuş hemen öğrenin. Site girmeden de belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde top 10’u görebilirsiniz. Top 10 kelimesini kullanmam AAİ kararnamemle biraz ters düştü sanırım. Zirvedeki 10’u görebilirsiniz daha şık olacak. Şu adresten bu eklentiyi edinebilirsiniz: http://goo.gl/VE3S7
Google Url Kısaltma Eklentisi: Bunu neden yapalım ki? Url kısaltmayı genelde Twitter’da ve Google Plus’da kullanıyoruz. Twitter’da yerimiz dar. Kısa bir Url, uzun bir Url’den daha iyidir. Google Plus’da yerimiz dar olmasa da, AAİ (SEO) gereği kısa Url kullanıyoruz. Böylece daha manuel ve daha özgün bir imaj çiziyoruz. Artık Url kısaltmak için için tek yapmanız gereken, ilgili sayfada iken eklentiye tıklamak. Bu kadar basit. Zamandan kazandık mı? Kazandık. Adresi de vereyim. Hem de tek tıkla Url kısaltmış olmanın hazzı ile. http://goo.gl/ygGS6
Site SEO Analiz Eklentisi: Yine güzel bir eklenti ile karşı karşıyayız. Aslında gerçekten de karşı karşıyayım. Mecazi manada değil yani. Açık şu an eklenti. İnceledim ve beğendim. Her zamanki gibi eklentiyi vereceğim adresten ziyaret edip, Chrome’a ekliyoruz. Her hangi bir siteyi ziyaret ettiğimizde eklentiye tıklıyoruz. Karşımıza sitenizle ilgili bir sürü veri geliyor.

1- İlk sekmede karşımıza alexa sıralaması ve çeşitli arama motorları tarafından indeks alan sayfalarınızın sayısı geliyor. Ayrıca Sem Rush ve Majestic SEO verileri de ekrana geliyor. İlgili sitenin Dmoz kaydının olup olmadığını da ilk sekmede görebilirsiniz.

2- İkinci sekmede sitelerin başlıklarını, meta açıklamalarını, anahtar kelimelerini ve kodlama dilini görüyorsunuz. Ayrıca kaç adet h1, h2, h3, h4 ve/veya h4 etiketi kullanıldığını da görüyorsunuz. Html5 kodlama hatalarını da ilgili linke tıklayarak görebilirsiniz. Sitenin Canonical Url’si neymiş, ona da bakabilirsiniz. İlgili sayfadan dışarıya ve içeriye kaç adet linkin çıktığını da gayet net olarak veriyor.

3- Sosyal medya ile ilgili verileri bu sekmede bulabilirsiniz. Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya mecralarında sitenin eylemlerini gözlemleyebilirsiniz.

4- Burada da sitede kullanılan anahtar kelimeleri ve diğer bazı verileri bulabilirsiniz. Mesela sitenin yükleme hızı gibi. Burada sanırım birkaç kırık link var. Eleştirmem gereken bir nokta. Çalışmayan linki düzelt be kardeşim. Neden kötü örnek oluyorsun SEO çilekeşlerine. SEO aracında kırık link olursa biz ne yapalım? Gerçi link kırık değil. Gaza gelip abarttım. Aslında link çalışıyor; ama gittiği yerde bir icraat yok. Sayfa artık yok gibi bir şey diyor. Sen de var olan bir sayfaya yönlendir. Alla allaaaa….

5- Bu sekmede her hangi bir sitenin sunucu ve alan adı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Whois bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin DNS adreslerini de görebilirsiniz. Ne işimize yarayacaksa? Adamın DNS şahaneymiş; ben de alayım bir tane diyecek halimiz yok ya!

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP