1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Bloke Edilmiş Siteler

Google bu özelliğe Chrome’da yer vermedi. Fakat Panda bu özelliği bir kalite sinyali olarak değerlendirmektedir.

İnternette yayınlanan reklamların her zaman başarıya ulaşacağını mı düşünüyorsunuz? Ücretini ödediğiniz ve sonuç alacağınızdan emin olduğunuz reklamlarınız performans göstermiyor mu? Bu soruların cevabı hiçbir zaman kesin değildir ancak bugün bu konuyu biraz farklı bir açıdan ele alacağız.

Konuyu ele alırken, birkaç markadan ve kavramdan bahsedeceğiz. Bunlardan ilki, PageFair. PageFair, İnternette yayınlanan reklamların ne oranda “görünmediğini” ölçen bir kuruluş. Yanlış okumadınız, yanlış yazmadık. Reklamların ne oranda görüntülendiğini değil, görüntülenmediğini ölçüyorlar. Yani, reklamların ne oranda “bloke” edildiğini ölçmekteler.

İkinci marka, “Adobe”. Adobe hakkında çoğumuzun bilgisi vardır. Konumuzla ilgisi de, internet reklamcılığının önemli bir bölümünde Adobe ürünlerinin kullanılmış ve kullanılmaya devam ediyor olmasıdır. PageFair ve Adobe işbirliğiyle yapılan araştırma, kullanıcıların neden engelleyici program kullanma ihtiyacı hissettiğini, bu eklentilerin düzeyini ve reklam hizmetlerine olan etkisini incelemeyi amaçlıyor.

 

Ele alacağımız diğer markalar, “AdBlock”, “Ghostery”, “Ublock” gibi, sitenin tarayıcıda reklam göstermesini, platformlar arası bağlantı kurmasını ve çeşitli kodları çalıştırmasını engelleyen programcıklar. Bu programcıklar, Web sitelerinde reklam gösterilmesini ve platformlar arası bağlantı kurulmasını engelleyen eklentiler olarak popüler tarayıcılarda çalışabilmektedir. Bahsedeceğimiz konu da, bu eklentilerin reklam performansını nasıl etkilediği üzerine.

Söz konusu eklentiler hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda kullanılabilir olmasıyla dikkat çekmekte. Yapılan araştırma, reklam engelleyici eklentilerin reklamcı şirketlere sadece 2015 yılında 21.8 Milyar Dolar kaybettirdiğini gösteriyor. Araştırmada, popüler tarayıcılardan biri olan Firefox’u kullanan kullanıcıların %16’sının reklam engelleyici eklentileri kullandığı tespit edilmiş. Diğer tarayıcılarla beraber genel kullanım oranı ise %41 olarak ölçülmüş.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP