1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Zıplama (Siteye Hemen Girip Çıkma) Oranı

Tüm SEO uzmanları zıplama oranlarının önemli olduğu konusunda hemfikir olmamakla birlikte, Google’ın kullanıcılarını kalite kontrolörü olarak kullandığı bir yol da olabilir. (insanların hemen girip çıktığı siteler genellikle çok iyi siteler değildir)

Daha büyük ve dikkat çeken bir arama kutusu kullanın
Müşteriler bir sitede aradıklarını hemen bulamadığında başka siteleri ziyaret ediyor. Bu sorunu aşmak için büyük ve dikkat çekici bir arama kutusu kullanabilirsiniz. Böylece müşterinin arama kutusunu kullanarak istediği şeyi bulmasını kolaylaştırmış olursunuz. 2002 tarihli Jakob Nielsen raporuna göre ideal arama çubuğu 27 karakter genişliğinde.
Ancak sitelere baktığımızda arama çubuklarının ortalama 18 karakter genişliğinde olduğunu görüyoruz. Elbette bu kutulara çok daha uzun arama sorguları girmek mümkün, ama bir seferinde görünen karakter sayısı ortalama 18’le sınırlı. Bu durum müşterinin canını sıkıyor, çünkü kelimeyi kutuya yanlış girdiği zaman düzeltmesi de zor oluyor. Özellikle mobil cihazlarda müşterinin işi zorlaşıyor ve bu da siteden hemen çıkma oranını artırıyor.

Site içi aramayı güçlendirin

Sitenizde hemen çıkma oranlarını azaltmak için müşteriye arama kutusu sunuyorsanız bu kutunun site içi aramasını da güçlendirmeniz gerekiyor. Amaç kişinin aradığını bulması ise arama kutusunun algoritmasının geliştirilmesi de şart. Artık Basecamp adını kullanan 37Signals’ın raporunu kullanarak site arama özelliğinin doğru çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Bu noktada arama kutusunun ziyaretçi şikayetlerini azaltıp azaltmadığına bakabilirsiniz

Sayfalarınız şimşek hızında açılmalı
Geç açılan sayfalar siteden hemen çıkma oranını artırıyor. Bu nedenle sitenizdeki HTML kodlardan görsellere ve e-ticaret platformu modüllerine kadar tüm öğeleri optimize etmeniz gerekiyor. Yavaş açılan web sayfaları müşteri sitenizden ayrılmasa bile dönüşüm oranlarını yüzde 7 azaltıyor. Sitenin ideal açılma hızı ise 3 saniyeden az olmalı. Sayfalar daha yavaş açıldığı zaman ziyaretçilerin yüzde 57’si siteden alışveriş yapmadan ayrılıyor. Ayrıca hızlı açılan siteler Google arama sonuçlarında da üst sıralarda gösteriliyor.
Pop-up pencerenizin doğru zamanda gösterilmesini sağlayın
Müşteri sitenize geldi ve ürünlerinize göz atarak alışveriş yapmak istiyor ama siz sayfaya girer girmez ona “diğer ürünlerinizi ve kampanyalarınızı” tanıtan bir açılır pencere gösteriyorsunuz. Hangi diğer ürünler ve kampanyalar? Müşteriye sitenizde gezinme fırsatı vermediniz ki! Tersine kullanıcıyı reklam merakınızla bezdirip sitenizden alışveriş yapmadan ayrılmaya teşvik ettiniz. Açık söyleyelim: Sitenize yeni giren birinden hemen bülteninize abone olmasını isteyemezsiniz. Daha ürün sayfalarınızı gezmeden gözüne pop-up pencere sokup anketinize katılmasını isteyemezsiniz.

Uygun fiyatlı ürünleri, indirimleri, sınırlı süre kampanyalarını gösterin

Müşteriye alışveriş yaptırmanın en iyi yollarından biri aciliyet duygusu yaratmaktır ve sizden alışveriş yapmaya niyetlenen bir ziyaretçi sitenizden hemen çıkmaz. Pazarlamacılar buna yapay kıtlık diyor. Ana sayfadaki ziyaretçileri özel indirimler, ürünler ve diğer kampanyalar hakkında bilgilendirerek dikkat çekebilirsiniz. Bunun için bilgilendirme bannerları kullanabilirsiniz. eBags sayfanın en üstünde sürekli sınırlı süre kampanyaları gösteriyor.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP