1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Tüm Anahtar Kelimeler İçin Organik Tıklanma Oranı

 Bir sayfanın ya da sitenin tüm anahtar kelimeler için organik tıklanma oranı (CTR) insan-odaklı, kullanıcı etkileşimli bir site olduğu sinyali verebilir.

Google’ın en büyük gelir kalemi olan arama motoru reklamcılığı, her geçen gün online ve offlineda satışlarını artırmak isteyen markalar için daha önemli bir hal alıyor. Organik sonuçların ve dolayısıyla SEO’nun önemi sıklıkla vurgulansa da satın alma amacıyla yapılan aramalarda reklamların tıklama oranının daha yüksek olduğu araştırma sonuçlarında ortaya çıkıyor.

Wordstream isimli internet pazarlaması şirketinin yayınladığı rapora göre satın alma amacıyla yapılan aramalarda Google reklamlarının organik sonuçlara göre 2’ye 1 oranla daha fazla tıklandığı ortaya çıkmış.

ABD’de gerçekleştirilen ve yüksek ticari amaca sahip olduğu belirlenen anahtar kelimeler üzerinde yapılan araştırmada, reklam içeriklerinin %64.6, organik sonuçların %35.4 tıklanma oranına sahip olduğu bilgisine ulaşılmış.

Wordstream tarafından yayınlanan infografikte Google reklamları hakkında başka bilgilere de yer veriliyor. İnfografikte anahtar kelimeler ve aramaların hangi niyetle yapıldığı belirtiliyor. Örneğin ‘Best Internet Marketing Software/En İyi İnternet Pazarlaması Yazılımı’ araması yüksek satın alma amacına sahip olurken ve reklam içerikleri bu kategoride daha etkili olurken, soru kalıbındaki aramalarda (Seçimler ne zaman?) ücret ödenmeyen/organik sonuçların daha iyi etki bıraktığı dile getiriliyor.

İnfografikte çıkan sonuç (uzmanların da sık sık vurguladığı gibi) SEO’nun yoğun rekabetin olmadığı, düşük hacme sahip anahtar kelimelerde daha başarılı olduğu, satın alma amacıyla yapılan aramalarda ise reklam içeriklerinin (özellikle dikkat çeken içerikler) daha etkili olduğu yönünde.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP