1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitewide (Sitenin tüm sayfalarında görünen) Linkler

Sitewide linkleri bir sitenin her sayfasında görünen linklerdir.
Misal, 100 sayfalık bir sitede bir link aldığınızda o link 100 sayfada gözükür ve
backlink profilinizde saklanan 100 linkiniz olur.
Fakat “Google bu 100 linki 100 link olarak hesaplamaz” bir link olarak hesaplar.

Site Geniş Bağlantılar

Sitenin tamamındaki bağlantılar , bir sitenin her sayfasında bulunan bağlantılardır . Bu bağlantılar çoğu zaman bir sitenin altbilgisine veya kenar çubuğuna yerleştirilir ancak herhangi bir yerde mevcut olabilirler. Site çapında bağlantılar, onlara atfedilen bir nofollow etiketine sahip olabilir veya olmayabilir. Bu etiket, arama motorlarının, arama sonuçlarını belirlerken bağlantılara kredi vermemesine neden olur.

SitWide Bağlantıları Neden Alınır?

Web yöneticileri, daha fazla trafik kazanmak için çoğunlukla kendi siteleri ile ilgili site genelinde bağlantılar edinir. Sitenin tamamı bağlantı çok görünür bir konumda yer alıyorsa, bağlantıların tıklanması daha olasıdır ve bu da reklamverene daha fazla trafik getirir. Site genelinde bağlantılar, web sitelerinin bağlantı popülerliğini artırmak için webmasterlar tarafından edinilir.

SitWide Bağlantıları Kazanın

Bağlantı, bir sitenin her bir sayfasında görünmekte olduğundan site genelinde bağlantılar satın almak pahalı olabilir. Site genelinde bağlantılar elde etmek için ücretsiz veya düşük maliyetli yollar var. Örneğin, pek çok blogun, blog ruloları denilen şeyleri vardır. Bir blog yayını, bir blog'un diğer bloglara site çapında bir bağlantı vermesi için bir yerdir. Bu örnekte, genellikle karşılıklı bir blog yazar bağlantısı geri gereklidir. Ayrıca birçok blogroll bağlantısının onlara atfedilen bir nofollow etiketine sahip olduğu belirtilmelidir.

 

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP