1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Yahoo! Dizinine Kayıtlı Olma

Uzun zamandır siteleri katalogladığını düşündüğümüzde Yahoo! dizinide algoritmada özel bir yere sahip olabilir

Arama Motorları ve Dizinlere (Google, Yahoo, MSN, dmoz) Kayıt

Google Arama Motoruna Kayıt Adresi :
http://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html

Yahoo Kayıt Adresi : Yahoo, google veritabnından faydalandığı için google’da kayıtlı olan siteleri genellikle kaydeder.
http://docs.yahoo.com/info/suggest/

findlaw : Bu sitenin pagerank değeri 7 ve site eklemeye izin veriyor. Fakat daha sonradan mail ile ücretli olduğuna dair bir mail yallar mı, bilmiyorum. Eklemekten zarar gelmez.
http://findlaw.com/info/write/others_faq.html

gigablast : findlaw ile aynı.
http://www.gigablast.com/addurl

Sitenizi Ekleyebileceğiniz Türkçe Arama Motorları ve dizinler :

Arama.com : http://www.arama.com/urlekle/

Arama.cc : http://www.arama.cc/submit.php

Bunların dışında da arama motorları ve dizinler bulabilirsiniz. add url, add link, site ekle, link ekle şeklinde aramalar yaptırın.
Not : Site eklerken dikkat etmeniz gereken nokta; pagerank değeri yüksek sitelerden aldığınız linkler sizin için faydalı olur. Link eklemek istediğiniz dizinlerin bir çoğu (Türkçe olanlar) kendi sayfanıza banner yada link eklemek isteyecektir. Sizin anasayfanızdan pagerank değeri yüksek sitelere verdiğiniz linkler siteniz için iyi olmaz. Bu nedenle link aldığınız siteye vereceğiniz linki mümkünse (kabul etmeyebilirler) linkler isimli bir sayfadan verin. Size link veren dizinler sitenizi anasayfaya yerleştirmez. Ya aramayla çıkarır ya da kategori içerisinde gösterir.

Link aldığınız sitenin pagerank değeri ne kadar çoksa ve ne kadar az siteye link vermişse o kadar iyidir. En önemli nokta ise link aldığınız sitenin (dizinler hariç) sizinle benzer içerikte olmasıdır.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP