1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Schema.org Mikroformatları

Schema.org, sofistike arama hizmetlerinin oluşumunu kolaylaştıran bir yolla sitelerin indekslenmesini kolaylaştırmasını amaçlayan Google, Bing, Yahoo ve Yandex arama motorlarının bir ortak girişimidir. Schema.org meta datası eBooks gibi başka uygulamalarda da kullanılabilir.

Schema.org veri işaretleme dillerini içinde barındıran bir kütüphanedir. Bu kütüphanenin tek bir amacı vardır, tek işaretleme dili kullanarak tüm arama motorları tarafından kolayca indekslenebilmesi.

Microdata webmasterların ve seo danışmanlarının işini kolaylaştırarak sitelerinin daha anlaşılabilir olmasını sağlar.

Schema.org’un asıl amacı, arama sonuçlarını iyileştirmek ve kullanıcının aradığı bilgiye daha kolay ulaşması için arama motorlarının sitedeki bilgileri değerlendirmesini kolaylaştırmaktır.

Bunu yapmak için, içerik yayımlayıcıları sitelerin HTML’lerine makine tarafından okunabilir bilgi girerek arama motorlarının o sayfadaki yazının önemini anlamasına yardımcı olur.

Bu bilgi, hangi yazının başlık, hangisinin yazar ismi, hangi link yayımcının vs. tanımlanmasına yardımcı olur. Diğer bir deyişle, insan tarafından okunabilir kaynak açıklamalarını makine tarafından okunabilir metadataya çevirir.

Schema.org’un iki bileşeni vardır:

Bir ontoloji: kaynakların karakteristiklerini, birbirleriyle olan ilişkilerini ve tiplerini adlandırmak için bir sözlük
Bu bilginin mikrodata, RDFa Lite ve JSON-LD gibi makine tarafından okunabilir formatlara çevrilmesi.
Bir item’ı açıklamanın birinci adımı, onu belirli bir tip kaynak olarak sınıflandırmaktır. Bu sayede ne tür bir item olduğu anlaşılır ve her tip için schema.org, item’ın karakteristiklerinin açıklamalarını sağlamak için kullanılan bazı özellikler belirler.

Hiyerarşinin en üstünde, en genel tip yani Thing (Konu) vardır. Thing’in alt tipleri Yaratıcı Çalışma, Event, Intangible, Organizasyon, Kişi, Yer ve Ürün’dür. Eğitim alanına özel alt tipler, Bilimsel Makale, Kitap, Değerlendirme, Web Sayfası (Yaratıcı Çalışma’nın tüm alt tipleri) ve Eğitim Organizasyonu’dur.

Genel Thing’in ve diğer tiplerin sahip olduğu ana özellikler şunlardır:

Açıklama: item’ın kısa açıklaması
Resim: item’ın resminin URL’i
İsim: item’ın ismi
URL: item’ın URL’i
Yaratıcı Çalışma, Thing’in üstteki özelliklerini ve aşağıdaki listedeki özelliklere sahiptir.

Hakkında: içeriğin ana konusu
Yazar: içeriğin yazarı
Oluşturulma Zamanı: içeriğin oluşturulma vakti
Yayımcı: içeriğin yayımcısı

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP