1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Gerçek Sitelerden Gelen Linkler vs. Splogs

Sitelerde bağlantı giriş ve çıkışları yapılırken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Sitenizden herhangi bir web sitesine bağlantı verirken, o sitenin hangi mevzuda olduğu önemlidir. şayet bağlantı verdiğiniz site, sizin sitenizle aynı içeriğe haiz ise, bu konum Optimizasyon ve PageRank kıymeti bakımından yararınıza olacaktır. Sitenizle farklı içeriklere haiz siteleri eklediğiniz taktirde PageRank değerinizde düşüş yaşanabilir. Örnek vermek gerekirse, sizin siteniz flash oyun sitesi diyelim. Link çıkışı yaptığınız site oyun tanıtım sitesi ise aynı içeriğe haiz olmuş olursunuz. Ama link çıkışı yapmış olduğunız site film sitesiyse içeriğiniz uyuşmaz.

Site içerikleri aynı olan iki sitenin yaptığı link alışverişi dolaysıcaklıkyla iki sitede SEO ve pagerank açısından oldukca faydalı olur.

Yeni oluşturulan bir sitenin, kısa sürede hızı bir link girişi yada link çıkışı oluyorsa, siteniz SandBox‘a sokularak cezalandırılır. Arama motorlarında aynı anahtar kelimede yükselmeye çalışmış olduğunız herhangi bir siteden backlink almış olduğunız durumda sizin siteniz de o aramada üst sıralara yükselir.

Kaşılıklı bağlantı değişimleri de SEO’ya zararlı olabilmektedir. Karşıklı bağlantı değişiklikleri olması niteliğinde, Google suni bir SEO iyileştirmesi olduğunu anlamaktadır ve sitelere verdiği kıymet fazlaca azalmaktadır. Bundan dolayı çarpraz link değişimi yapmanız, SEO bakımından daha avantajlı olacaktır.

Bunun dışında aynı sunucu üzerinde bulunan internet siteleriyle meydana getirilen link değişimlerininde, arama motorları tarafından dikkate alınmaz dense de, iyi mi bir sitenin pagerank gelişimi alt sayfaları etkiliyorsa, aynı sunucudaki sitelerinde bağlantı değişimleri pageranka etki etmektedir. Doğal olarak, farklı bir sunucuda bulunan internet sitesiyle çarpraz link değişimi yapmanız daha yararlıdır.

Ek olarak Google, site içi linklendirmeleri sevmektedir. Örneğin internet sitenize benzer makalelar eklentisi kurduğunuz durumda veya yazınızın arasında diğer makalelerinıza yada etkiletlerinize bağlantı verdiğiniz durumlarda, Google sitenizi daha çok sever.

Bir önceki imlaız olan Blog Backlinkciliği ve Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemizde blog backlinkciliği, bloglara backlink ekleme ve dofollow blog bulmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP