1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Wikipedia Sayfalarından alınan Linkler

Linkler nofollow (görünmeyen) olsa bile pek çok kişi, Wikipedia’dan link almanın az da olsa arama motorlarının gözünde güven ve otoriteyi artırıcı etkisi olduğunu düşünmekteler.

 

SEO Tavsiyesi 1- Sorulara cevap vererek güven tesis edin

Artık arama motorları çok daha akıllı olduğu için, insanlar arama yaparlarken doğal bir dil kullanmaya başladı. Google’ın günümüzde geçmiş yıllara oranla %15 daha fazla anlamı belirsiz arama cümlesi bulmasının nedeni de işte bu. Wikipedia’yı bu konuda ayrı bir noktaya koyan şeyse, ister bir ülkenin ister ünlü bir kişinin adı olsun, insanların internette aradığı şeylerin cevaplarına odaklanması.

SEO başarısı istiyorsanız, insanlara odaklanın. Hedef kitlenizin ne aradığını belirleyin. Sonra bu bulguyu kendi faaliyet alanınızda uygulayın ki sorunlara çözüm sunabilesiniz. Bir SEO ajansı mısınız? O zaman SEO, dijital pazarlama ve Google Analytics hakkında cevaplar sunun. Bir lokanta sahibi misiniz? Semtinizdeki en iyi lokantalar hakkında tavsiyeler sunun.

SEO Tavsiyesi 2- İçeriğinizin kalite standardı istikrarlı olsun

Her ne kadar herkes her makaleyi editleme hakkına sahip olsa da, Wikipedia kalite kontrolü bakımından yüksek bir standarda sahip. Organize editoryal kontrol mekanizması sayesinde birçok hata en fazla beş dakika içinde tespit edilip düzeltilebiliyor. Bazen bu düzeltmeler o kadar hızlı yapılıyor ki kullanıcılar bir değişiklik yapıldığının farkına bile varmıyor.

Wikipedia’nın online kullanıcılardan aldığı takdiri almak istiyorsanız, siteniz ve sitedeki içeriğiniz için en üst düzey kalite standardını yakalamaya gayret edin. Hataları tespit etmek için ücretsiz online araçları kullanın. Bütçeniz yeterliyse, içeriği bir kez daha kontrol edecek donanımlı kişilerle çalışın. Hatalarla dolu bir içerik sunarak arama motorlarında üst sıralarda yer almayı beklemeyin.

SEO Tavsiyesi 3- Önemli sitelerin size link vermesini sağlayın

Ama burada “sağlayın” derken, “ne yapıp edip sağlayın” değil, “hak edin” denmek isteniyor. Bir şeyi hak etmek demek, o şey için çok çalışmak demektir. Link alışverişi etik dışı olmakla kalmaz, Google gibi arama motorları tarafından cezalandırılmanıza da neden olabilir.

Misafir postları dışında kıymetli linkler almak istiyorsanız, web sitesi yöneticilerine veya bloggerlara ulaşmak iyi bir yöntemdir. Bunu içeriğiniz için bir PR olarak düşünebilirsiniz. Mektubunuzu yolladığınız kişiye özel olarak hitap etmeye özen gösterin. Mektubunuz kısa, öz ve içten olsun. Dikkatlerini çekmeye çalıştığınız içeriğin bu kişilerin nişine uygun olması da önemli bir unsurdur.

SEO Tavsiyesi 4- Link juice gücünüzü diğer sayfalarınıza dağıtın

SEO’yla ilgili en önemli ama nedense en çok ihmal edilen şeylerden biri budur. Linkleri sadece ana sayfada değil, diğer sayfalarda da kullanmanın üç temel faydası vardır:

– Arama motorlarının web sayfasını kolayca bulmasını sağlar.

– Kullanıcıların ilgili sayfalar arasında dolaşmasını sağlar.

– Link juice gücünüzün tüm siteye yayılmasını sağlar.

Wikipedia bu işin ustasıdır. Örneğin Wikipedia’nın SEO sayfasında iç sayfalara konuyu destekleyen 50’den fazla link bulunmakta (backlinkler, internet pazarlaması, dizinleme, site haritaları vs.). Bu sayede arama motorlarının işini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda insanların belli bir konu hakkında daha fazla bilgiye daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar.

SEO Tavsiyesi 5- Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe açık olun

Wikipedia’nın SEO uzmanlarına öğrettiği bir şey varsa o da kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriğe açık olmaktır. Sonuçta bu senaryoda her iki taraf da kazanır. Hatta şirketler bunu sosyal medyada sürekli yaparlar. Starbucks, Herschel, Daniel Wellington gibi markalar sosyal medya hesaplarında hayranlarından ve takipçilerinden gelen içeriğe yer verir.

İyi bir SEO için sadece kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriğe bel bağlamanıza gerek yok. Ama bundan korkmamanız da gerekir. Blogunuzda misafir gönderilerine yer vermeniz başkalarının katkılarına değer verdiğinizi gösterir.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP