1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Otorite Sitelerden Alınan Linkler

Otorite Site” olarak değerlendirilen bir siteden alınan link, küçük ölçekli bir siteden daha çok fayda sağlayacaktır.

Sitelerin ile ilgili araştırmalar yaparken sık karşılaşacağınız terimlerden biri '' Otorite Link '' . Webmaster Terimleri kategorisinde size bu kavramı açıklamaya çalışacağım. Backlinkler arama sıralarını belirleme sürecinde oldukça etkilidir. Bu sebeple backlinker Seo çalışmaları yapılırken bizlerin daimi yardımcı olacak.

Otorite link kavramı içerik üreten ve her hangi bir ticari amaç gütmeyen siteler için kullanılır.

Yüksek Pagerank, Trustrank ve Alexa Rank değerlerine sahip olan Üniverstelerin ( Edu.tr ) ve Devlet dairelerinin ( Gov.tr ) uzantılı siteleri, Otorite Siteler ve bu sitelerden verilen linkler Otorite Linkler olarak tabir edilir. Otorite sitelerden alınan linkler seo yönünden oldukça etkilidir,

Google gözünde maddi kazanç elde etmeden, karşılıksız hizmet veren bu sitelerden içeriğiniz ile ilgili alacağınız linkler sizi aramalarda üst sıralara çıkaracak etkili çalışmalardır.

Edu ve Gov uzantılı sitelerden link almak oldukça zorludur, otorite sitelerden link almak için blog yorumlarını, ziyaretçi defterlerini ve forum özelliklerini değerlendirmelisiniz.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP