1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Pozitif Link Hızı

 

  1. Site üstü anahtar kelime kullanımı ile sıralama arasında düşük ilişki bulunmakta. Yani içerik haricinde kullanılan anahtar kelimeler ikinci planda kalıyor. Google bu öğeleri içerikten ayırt edebildiği için site üstü öğe kullanımının çok fazla abartılmaması gerekmekte.
  2. Hreflang (Dil etiketi) ve sayfa içerisindeki toplam iç ve dış link sayısı, orta düzey etkiye sahip. Https kullanımının çok az bir pozitif etkisi olduğu tespit edilmiş. Ayrıca sunucu yanıt süresi ve URL uzunluğu negatif etki yaratan etkenler.
  3. En yüksek etkilerden biri, son zamanlarda çıkan söylentilere rağmen sayfaya verilen linkler ve bu linklerin kalitesi. Bir sayfaya kaliteli linkler verilmişse, sıralamada üst sırada yer alması mümkün. Ancak sayfaya verilen linkler düşük kaliteye sahipse, negatif etki yaşanması söz konusu.
  4. Arama sorgularını tam olarak karşılayan URL’ler, çok düşük etkiye sahip. Daha önce de örneğini verdiğimiz gibi,  “www.ucuzotomobilkiralama.com” şeklinde olan ve doğrudan ilgili arama terimlerine hitap eden ana URL tipleri SEO açısından düşük etkiye sahip. Daha önemlisi, bu gibi URL seçimleri uzunluk ve karmaşıklık sebebiyle kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyebilir.
  5. Domain uzantısı seçimi (.com, .org gibi) sıralamada çok düşük etkiye sahip.
  6. Sitede yer alan alt sayfaların (subomain.anadomain.com gibi) ana adresle arasındaki link ilişkisi güçlü bir etkiye sahip. Ayrıca bu alt sayfalara verilen linklerin site geneline etkisi de dikkat çekmekte.
  7. Bir sayfanın aldığı linklerde kullanılan “anchor text”lerin çeşitliliği de önemli bir faktör. Bir sayfaya 10 farklı siteden link verilmişse ve hepsinde aynı anchor text kullanılmışsa etki düşük oluyor fakat farklı bir anchor text kullanılmışsa, bu daha faydalı olmakta.
  8. Sosyal Paylaşım miktarı, doğal bir sıralama etkisi ortaya çıkarıyor. Google algoritmalarında sosyal paylaşım miktarıyla ilgili bir ölçüm biçimi bulunmuyor olsa da, sosyal paylaşımlarla gelen trafik kullanıcı hareketini işaret ettiği için ortaya organik bir ilişki çıkmakta. Bu da sosyal paylaşım aracılığıyla yüksek trafik alan sitelerin olumlu etkilenmesi demek.
  9. Site adresinin alındığı tarih (Domain Registration) orta düzeyde öneme sahip bir etkiyken, alan adı kaydının dolmasına kalan zaman düşük etkiye sahip.
  10. Yüksek ziyaretçi sayısına, düşük hemen çıkma oranına ve yüksek sitede kalma süresine sahip sayfalar doğal olarak daha üst sıralarda kendine yer bulabilmekte.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP