1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Baclink Ana (Anchor) Metni

Google’ın orijinal algoritmasının şu tanımında belirtildiği gibi:

“Ana metinler, genellikle web sayfaları hakkında web sayfalarının kendisinde bulunandan daha özenli bilgilere sağlarlar.”

Belli ki, şu an eskiye kıyasla daha az önemli bir konumdadır (bir webspam sinyali gibi bile algılanabilir). Ama yinede küçük dozlarda da olsa güçlü ilgililik sinyali yollamaya devam etmektedir.

Anchor Text Neden Önemlidir ?

Günümüzde arama motorları linklerin anchor textlerini dikkate alırlar. Çünkü bunların insanlar tarafından oluşturulduklarını , ve hedef siteye gönderirken , anchor textte yazan metnin , gönderilen site ile alakası olduğunu bilirler. Dolayısı ile , kendisini insanlara göre optimize etmeye çalışan arama motorları , bu datayı algoritmalarında kullanırlar.

Düşünün ki bir blogunuz var , ve bu blogunuzun “uzun mesafe bisiklet sürüşü” ile ilgili bir sayfası var. Eğer bu sayfanız farklı sitelerden , ki bu sitelerin link verdikleri sayfalarının içerikleri de önemlidir, sizin konunuz ile alakalı anchor texte sahip linkler alıyorsa , örnek ; 1. “uzun bisiklet kullanımında dikkat etmeniz gerekenler” , 2.”nasıl uzun mesafe bisikler sürülür” 3.”20 kilometre bisiklet sürüşü” , arama motoru sayfanızın bu konu ile ilgili tavsiye edilen bir site olduğunu varsayacaktır. Dolayısıyla anahtar metninizi içeren farklı varyasyonlara ait anchor texti olan backlinklere veya iç linklere sahip olmanız Google sıralamanızı etkileyecektir.

Şunu da bilmelisiniz ki , aynı sayfadan farklı bir sayfaya çıkan birden fazla link varsa, Google ilk gönderilen linkin anchor textini dikkate alacak , diğerlerini yok sayacaktır.

Anchor Text Konusunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Burada sıralayacağımız maddeler SEO açısından sizin kendi web siteniz için , link elde ederken dikkat etmeniz gereken konuları içerir. Web sitenizden dışarı link çıkarken , anchor textinizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Backlinklerinizin ve iç linklerinizin Anchor textleri konusunda dikkat etmeniz gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

Bir siteye gönderilen ve sürekli olarak aynı metni içeren linkler arama motoru tarafından şüpheli olarak algılanırlar. Web siteniz içerisinde veya dışarıdan gelen backlinkleri düşündüğünüzde anchor textinizin anahtar kelimenizin farklı varyasyonları olduğuna dikkat edin.
Kendi web sitenizi veya sayfanızı içeren anchor textleri anahtar kelimelerinizle kullanmaya çalışın. https://q5digital.com , yerine “SEO uzmanı” daha verimli bir anchor text olacaktır.
Google ve diğer arama motorları için önemli olan backlinklerin doğal yollardan kazanılmış olmasıdır ki böyle olmalıdır. Fakat kendiniz eğer backlink elde ediyorsanız , anchor textlerin doğal göründüğünden emin olmalısınız. Almış olduğunuz 30 farklı backlinkin 25 i aynı metni ve varyasyonunu içeriyorsa , bunun doğal olmadığını ben alıyorsam, arama motoru için çocuk oyuncağıdır.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP