1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kötü Çevrelerden Alınan Linkler

“Kötü çevrelerden” alınan linkler sitenize zarar verebilir.

Web Sitenize alacağınız yada vereceğiniz siteleri özenle seçmenizde çok fayda link paylaşımı yapılacak sitenin arama motorları özellikle Google tarafından Spama alınmış bir site ise bunun sitenize çok fazla zararı olur.

Web Sitenizin bulunan konumunu ilerletmek yerine çok daha gerilere çekilmesine hatta sizi de spama düşürürerek arama sonuçlarında hiç bir şekilde çıkmamanıza sebep olur.

 

Birçok site sahibinin yaptığı yanlışların başında gelen bir konudan bu yazımızda bahsedeceğiz. Bir sitenin arama motorlarında üst sıralarda yer alması, yazıların, resimlerin ve videoların hızlı index alabilmesi için sitenin iyi bir Seo’ya ihtiyacı vardır. Peki, birçok kişinin uygulamaya çalıştığı bu SEO işlemindeki yanlışlık nedir diye soracak olursanız da tabi ki kalitesiz ve kötü linklerdir diyebiliriz. İnternet üzerinde çeşitli forum ve sitelerde satışı yapılan ve binlerce linki çok ucuz fiyatlara sunan kişiler ellerinde bulunan çöp sitelerden sizlere backlink vermeye çalışıyor demektir. Size parayla satılan bu linkler sitenize zarar vermekten başka hiçbir işe yaramıyor diyebiliriz. Bir SEO işlemi yapılırken backlink çalışmasına gelindiğinde dikkat edilmesi gereken konu asla alınan linkin sayısı değil kalitesi olmalıdır. 100 adet çöp siteden backlink satın alacağınıza 10 adet page rank, index sayısı ve hızı yüksek, kaliteli siteden link alın daha çok işinize yaramış olacaktır.

Sizlerin daha iyi anlaması için bu durumu bir örnek ile açıklayalım. Sürekli kötü kişilerle arkadaşlık kuran, alkol, uyuşturucu ve kumar oynayan birçok arkadaşa sahip bir kişi dışarıdan herhangi birine sorulduğunda nasıl görünüyorsa yani kendisi alkol, uyuşturucu kullanmayıp iyi işlerle uğraşsa bile arkadaşları kötü olduğu için onu da kötüler sınıfına koyarlar. Peki, birçok çöp sitede siteniz hakkında link gördüğünde Google, Yandex ve diğer arama motorları da aynı şekilde sizleri çöp site sınıfa koymaz mı?

 

Dediğimiz gibi kaliteli, bol indexli, page rank değeri yüksek ve dmoz kaydı olan sitelerden link almaya çalışın, yoksa diğer her gün reklam paylaşımı yapan, yeni açılmasına rağmen yüzlerce link çıkışı bulunan sitelerden backlink kazanırsanız faydalandığınızı düşünseniz de asıl zararı siz görmüş olursunuz. Bu yüzden çeşitli webmaster formlarında, reklamlarda veya bazı SEO firmalarında gördüğünüz yüzlerce link satışını sizlere sunan paketlere itibar etmeyiniz. Sitenizin gerçekten kısa sürede yüksek noktalara gelmesini istiyorsanız ve gerçekten de kaliteli bir SEO yaptırmak istiyorsanız kurumsal ve iyi referanslara sahip SEO firmalarıyla anlaşmanız gerekiyor demektir.

Birçok kişinin kullandığı paravan bloglar ile elde edilen linklerde aynı şekilde arama motorlarında faydadan çok zarar getirmekte ve sitenizin kalitesini yerle bir etmektedir. Bu yüzden de kendi yapacağınız çeşitli backlink programlarını kullandığınız çalışmalarda da lütfen dikkatli olun. Sitenize kötü link almayın yoksa ileride ani bir düşüş yaşayarak arama motorları tarafından çöp site sınıfına alınabilir, paylaştığınız içeriklerin index almadığını gördüğünüzde yaptığınız link çalışmalarından dolayı pişmanlık yaşayabilirsiniz. Kısacası birçok kişinin düştüğü bu hataya düşüp de sitenize zarar verecek kötü linkleri alıp bir de üstüne para vermeyin. Böylece hem paranız cebinizde kalmış olur hem de sitenize herhangi bir zarar gelmemiş olur.

 

 

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP