1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Link Alınan Sayfanı Sosyal Paylaşım Oranı

Sitenize dış linkler vasıtasıyla gelen trafiğin kalitesini nasıl ölçebilirsiniz? “Backlink” olarak da bildiğimiz bu dış linkler sitenize ne kalitede bir trafik sağlıyor? Google linklerin kalitesini ne şekilde ölçüyor? Bu yazımızda Google’ın linkleri değerlendirirken hangi detaylara dikkat ettiğine dair önemli ipuçları bulabilirsiniz.

SEO kampanyalarının en zor ve dikkatli olunması gereken kısmı, sitenize gelen dış linklerin kalitesinin kontrol altında tutulmasıdır. Web sitenize gelen dış linkleri tek tek incelersek; hepsinin aynı kalitede olmadığını, bazılarının vurgulanmasını istediğiniz içeriğe yönlenmediğini, link verilen ve veren sayfaların içerik kalitesinin ve yazım dillerinin çok farklı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca link aldığınız sitelerin otoritesinin ve popülaritesinin farklılıklar göstermesi, o siteden alacağınız trafiği de doğrudan etkileyecektir.

Link kalitesini etkileyen birden fazla faktör olabilir, hepsini tam olarak tespit etmek mümkün olmasa da, bildiklerimizi sıralayalım:

Link aldığınız sitenin arama motorlarındaki organik görünürlüğü,
Link aldığınız sayfanın içerik kalitesi,
Link aldığınız sitenin otoritesi ve popülaritesi,
Link aldığınız sitenin sosyal medya aktivitesi
Link aldığınız sitenin bilinirlik, güvenilirlik ve paylaşım oranları
Link aldığınız sayfanın kullanıcıyı, vurgulamak istediğiniz içeriğe yönlendirip yönlendirmediği
Link aldığınız sayfadaki bağlantı metninin ne şekilde kullanıldığı
Link aldığınız sitenin mobil uyumluluk kriterlerine uygunluğu
Link aldığınız sayfanın yükleme hızı
Kriterleri çoğaltmak mümkün. Link profilinizi oluşturan kritik performans göstergelerini (KPI) dikkatli şekilde incelediğinizde ortaya iç açıcı bir tablonun çıkması Web siteniz ve SEO projeniz için iyiye işarettir.

Google Penguen Algoritma Güncellemesinin Etkileri
Geçtiğimiz yılın ortalarında, Penguin algoritmasının hem gerçek zamanlı olması hem de 2015 bitmeden güncelleme alacağı konuşuluyordu ancak daha önce de duyurduğumuz gibi algoritmayla ilgili çalışmalar bu yılın içinde gerçekleşecek. Bu da link profilinizi gözden geçirmek için zamana sahip olduğunuz anlamına geliyor.

Link aldığınız siteleri şöyle bir incelediğinizde, özellikle Black Hat adı verilen teknikleri kullanan sayfalar olduğunu görürseniz telaşlanmayın, ancak “benim değil onların sorunu” diye de düşünmeyin. Aşağıdaki göstergeleri kontrol ederek link içeriğini değerlendirebilirsiniz:

Sitenizle / sayfanızla ilgisiz içeriğe sahipse
Çok fazla ziyaret almadığı anlaşılıyorsa (kullanıcı yorumu yoksa, paylaşım sayaçlarında bir hareket yoksa veya uzun süredir güncellenmemişse)
İnsan faktörü dikkate alınmamışsa (özellikle arama motoru robotları için tasarlandığı belli oluyorsa)
Özellikle arama motorları tarafından ‘sakıncalı’ olarak değerlendirilen içerik kategorilerine linkler verilmişse (kumar, yetişkin içerik, yasa dışı madde ve ilaçlar, tefecilik vb.)
İçeriğin dışında kalan her boşlukta ilgisiz link veya reklam içeriyorsa, dikkat dağıtıyorsa
Açık biçimde satın alınmış linkler içeriyorsa

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP