1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Link Alınan Domainin Güvenilirliği (authority)

Bir linkin önemini tayin ederken link alınan sitenin güvenilirliği bağımsız bir rol oynayabilir. (örneğin anasyfası PR’ı 3 olan bir sitenin PR’ı 2 olan bir sayfasından alınan link, PR’si 8 olan Yale.edu sitesindeki PR’ı 2 olan bir sayfadan alınan link kadar değerli olmayabilir.

Backlink Nedir? Neden Backlink Kullanmalıyız?
backlink kurallarıBacklink, SEO dendiğinde ilk akla gelen kavramdır ve site dışı yapılan link çalışmalarını ifade etmektedir. Web sitelerini Google’da yükseltmek isteyenler için backlink kuralları oldukça kritiktir. Çünkü backlink, bir başka web sitesinin sizin sitenizi referans göstermesidir. Ne kadar çok web sayfası sizin web sayfanızı referans gösterir ise Google, sayfanızın o denli değerli ve özgün içerik sahibi bir web sitesi olduğunu düşünmektedir. Hal böyle iken seo uzmanları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Aşağıda google sıralama kriterleri arasında olan backlink kuralları listelenmiştir. Nasıl ki google sıralama kriterleri değişiyor ise backlink kuralları da değişebilir. Dolayısı ile burada anlatılan backlink kuralları yayınlandığı dönem içerisinde uygundur. Yapılan algoritma güncellemeleri ile gerek görülmesi halinde yazıyı da güncelleyeceğim.

Backlink Kuralları – Backlink Alınan Sitelerin Yapısı

1. Alt Etiket (Görsel Linkler için): Alt metin, ana metini tamamlayan bir unsurdur ve seo kuralları içerisinde oldukça önemlidir. Görsel gözükmediğinde niteliği hakkında fikir verir.
2. edu veya .gov Uzantılı Sitelerden Alınmış Linkler: Bu uzantılardan alınan backlinkler Google için güvenilirdir ve etkisi büyük olabilecek seo kuralları içerisinde yer alır.
3. Link Alınan Alan Adının Güvenilirliği (authority): Backlink aldığımız web sitesi güvenilir ise bize olumlu katkı sağlar. Eğer herhangi bir filtreye takılmış siteden link alırsak sıralamamız olumsuz şekilde etkilenebilir.
4. Rakiplerden Alınan Linkler: Başka sitelerden link almada sayfanızın yerini değiştirebilir. Backlink kuralları içerisinde oldukça etkili olan bir yöntemdir.
5. Kötü Çevrelerden Alınan Linkler: Kötü çevre linkleri siteye zarar verir.
6. Kullanıcı Yorumları: Kullanıcı yorumları siteye olan güveni sağlamlaştırır.
7. Sayfanın Yer Aldığı Anasayfa Domainine Verilen Linkler: Atıfta bulunulan bir sitenin ana sayfasına link vermek önem arz eder.
8. Takip edilmeyen Linkler: Takip edilmeyen linklerin alınması site için yararlı olmaz.
9. Link Tiplerinin Çeşitliliği: Tek kaynaktan gelen linkler spam olarak algılanır. Bu nedenle çeşitli kaynaklara başvurmak gerekir.
10. Linkin Sayfadaki Yeri: Genel olarak sayfa içeriğine eklenmiş linkler sayfanın alt ya da yan tarafına eklenenlerden daha güçlüdür.
11. “Sponsorlu Linkler” Ya da Linkin Yanında Yer Alan Diğer Sıfatlar: Sponsorlu linkler değer düşürür.
12. İçeriksel Linkler: Bu linkler daha güçlü olarak nitelendirilir.
13. Sayfaya Aşırı 301 Yönlendirmesi: 301 yönlendirmelerinden gelen linkler PR’ı biraz düşürür.
14. Baclink Ana (Anchor) Metni: Ana metinler web sayfalarının kendisinde bulunandan daha iyi bilgi temin ederler. Böylece sıralamayı yükseltirler.
15. Ülke TLD’si İçeren Domain(Top Level Domain-uzantı): Ülkelerin uzantılarına sahip üst seviyedeki belli başlı sitelerden link almak (.de, .cn, .co.uk gibi) o ülkede sıralamada yükselmenizi sağlayabilir.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP