1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

edu ya da .gov Uzantılı Sitelerden Alınan Linkler

Matt Cutts’a göre TLD bir sitenin önemini belirleyen bir kriter değildir. Ama yine de SEO uzmanının .gov ve .edu uzantılarının algoritmada özel bir yeri olduğunu unutmaması lazım.

Herhangi bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu bağlantıyı backlink olarak tanımlayabiliriz. Edinmiş olduğunuz backlinkler google’da siteinizin üst sıralarda çıkmasına katkı sağlamaktadır. Tabi burada dikkat edilmesi gereken husus size linki vermiş olan sitenin de kalitesidir. Bu işler sadece backlink almakla da olmuyor tabiki. Üretilen içeriğin özgün ve kaliteli olmasının katkısı oldukça fazladır. Alıntı içeriklerden oluşan siteniz ne kadar backlink alırsa alsın malesef herhangi bir başarı gösteremeyecektir.

Edu veya Gov.tr Uzantılı Sitelerden Nasıl Backlink Alırım ?

Öncelikle webmaster forumlarından hal hazırdaki siteleri bularak buralara sitenizin linklerini ekleyebilirsiniz. Fakat bu yöntemin dışında manuel olarak kendinizde bu tarz siteleri google arama metodları ile bulabilirsiniz. Fakat burada google arama sonuçlarında bulduğunuz tüm siteler size backlink imkanı vermeyecektir, tek tek bakıp kontrol etmeniz gerekmektedir.

Örnek Sorgulamalar :
edu ya da gov.tr uzantılı siteleri listelemek için aşağıdaki arama parametresi kullanılır.

site:gov.tr
site:edu.tr
Biz ise bu tarz sitelere ekleme yapabileceğimiz şekilde aramamızı geliştireceğiz.

“yorum yap” site:edu.tr
“yeni ekle” site:gov.tr
“forum” site:edu.tr
“ziyaretçi defteri” site:gov.tr
“log in” site:gov.tr
“kayıt ol” site:edu.tr
“üye ol” site:edu.tr
Yukarıdaki aramalar örnek olması açısından verilmiştir. Kendinize göre geliştirebilir ya da yukarıdakileri kullanabilirsiniz.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP