1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kullanıcı Görüşleri/Site İtibarı

Bir sitenin Yelp.com ve RipOffReport.com gibi değerlendirme sitelerinde yer alması algoritmada çok önemli yer teşgil eder. Google bu konuyla ilgili olarak bir gözlük sitesinin müşterilerinden üçkâğıtçılıkla backlink almaya çalışırken yakalanmasından sonra kullanıcı eleştirileri ile ilgili yaklaşımlarını içeren nadir görülen bir yıldırım taslak (a rarely candid outline) yayınladı.

Backlink Factors/ Baclink Kriterleri

Backlink Factors

 

SEO yapmaya karar veren ve arama motorunda "seo nasıl yapılır" şeklinde arama yapan bir site sahibinin karşılaşabileceği ihtimaller:

- "46565.. adet backlink sadece 50TL :blink:" gibi enteresan
veya
- "web siteniz güzel olsun(?)", "şöyle şöyle yapınca ilk sıraya yükselirsiniz:dirol:" vb gibi tek başına gerçekçiliği olmayan bilgilerde
veya
-"seo" klasörü altında onlarca haber, duyuru, taktik(?) paylaşan çeşitli siteler içerisinde boğulmak olacaktır. :angry:

SEO konusu özünde basittir. 2'ye ayrılır: Site içi - Site dışı.

Site dışı SEO: Google açısından kabaca; web sitesinin genel ziyaretçi trafiği, dış bağlantıları ve bu bağlantıların güvenilirliği, sitenin genel bilinirliği (marka ölçümü) vb gibidir.
Site dışı seo yukarıdaki ve daha fazla maddenin detaylandırılmasıyla oluşacağı için kapsamlı bir konudur. Öğrenmek isteyenler için moz.com, searchengineland.com güçlü kaynaklardır.

Peki site dışı seo yapmadan önce yapılması gereken başka bir şey yok mudur? Yani sağdan soldan link bağlantısı almak yeterli midir?

Site içi seo "tohum" gibidir. Site dışı seo da dış etmenler (iklim,toprak vs.).

Bir başka deyimle;
"İğneyi kendine (site içi), çuvaldızı başkasına batır (site dışı)"

Site içi SEO
Konu Başlıkları:

SAYFA BAŞLIKLARI ve KULLANIMI
METİN/İÇERİK
SAYFA YÜKLENME HIZI
ANAHTAR KELİMENİN ÖNEMİ VE YERLEŞİMİ
SAYFA DEĞERİ (PageRank)
HEMEN ÇIKMA ORANI
DOMAİN OTORİTESİ/GÜVENİLİRLİĞİ ( Domain Authority )
LİNK İLGİLİLİĞİ
CİHAZ UYUMU
ZAYIF / TEKRARLAYAN METİNLER
İÇERİK GÜNCELLEMELERİ / YENİLENME SIKLIĞI
KIRIK LİNKLER
URL
REFERANSLAR VE KAYNAK GÖSTERİLMESİ
KULLANICI GÖRÜŞLERİ/SİTE İTİBARI

Site içi SEO için dünya genelinde kabul gören en önemli başlıklar, önem derecesine göre yukarıdaki gibidir. Bu kriterlerin hepsi "uygulaması kolay, faydası büyük" maddelerdir.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP