1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Kullanılabilirliği

Kullanması ya da yön bulması zor bir site yapısı, sitede geçirilen zamanı, girilen sayfa sayısını ve zıplama oranını düşürerek sıralamaya zarar verebilir. büyük hacimde kullanıcı datasından süzülerek ulaşılan bağımsız bir sıralama kriteri olabilir.

Kullanılabilirlik ve SEO
2014 yılında yavaş yavaş anlaşılmaya başlanan bir kavramda kullanılabilirlik konusu olmuştur. Site içi optimizasyonu sadece arama motoru botları için yapar ziyaretçi davranışlarını önemsemezseniz bu size yarardan çok zarar verir. Kullanıcıların sitede istediği bilgiye rahat bir şekilde ulaşmasını sağlayabiliyorsanız sitede geçirilen süreyi de arttırdınız anlamına gelir. Bu sürenin artması Google ortalamasının üzerindeyse sayfanız için yeni bir sıralama anlamına gelebilir. Ziyaretçiler için hazırlanmış videolar, benzer içerik önerileri ziyaretçiyi mutlu edecek ve sitenizde kalmaya ikna edecektir.

Tasarımı ve navigasyonu kötü olan bir site kullanılabilirlik noktasında sınıfta kalacağı için ziyaretçinin sitenizi hızlıca terk etmesine neden olacaktır. Sade ve anlaşılır tasarımlar ziyaretçinin farklı bilgileri alması için sayfanızı gezmesini sağlayacak ve dolayısıyla sayfa görüntülenme sayılarınızı da arttıracaktır.

Misafir hızlı siteyi sever

Sitenize gelen ziyaretçiler yavaş ve ağır çalışan sayfalardan pek hoşlanmazlar. Açılış sayfanızın yüklenme süresi 2 saniyeyi geçmemelidir. Ziyaretçi sayfa geçişlerinde uzun süre bekliyorsa bu durum sıkılıp çıkmasına neden olacaktır.

Site içi optimizasyonda dikkat etmeniz gereken temel kavramları da listeleyelim:

Başlık etiketinde anahtar kelime kullanımı
Doğru meta description ve keywords seçimi
Site içi link ağının yapılması
Başlık ve alt başlık seçimlerinin doğru yapılması
Arama dostu URL yapısının oluşturulması

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP