1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SSL Sertifikası (E-Ticaret Siteleri)

Ssl sertifikası internet sitelerinde veri güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan uygulamadır. İnternetin hızlı bir şekilde gelişmesine bağlı olarak e-ticaret sistemleri de gelişme göstermiş ve dolayısıyla da yaygınlaşmaya başlamaktadır. Öncelikle alışveriş siteleri olmak üzere kişisel bilgilerin aktarılması gereken durumlarda, veri aktarımının güvenli bir şekilde yapılması sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sertifika sayesinde bu sorun büyük ölçüde çözülmüş olup, güvenli bir veri aktarım işleminin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Ssl sertifikası, internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği takdirde, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanmaktadır.

E-ticaret sitelerinin en büyük handikaplarından biri olan güvenlik konusu, Türkiye’de e-ticaret sektörünün sahip olduğu yüksek potansiyele rağmen yeterince hızlı büyümemesinin de en büyük sebebi olarak çıkıyor karşımıza. Aslında burada asıl handikap e-ticaret sektörünün güvenli olmayışı değil, hem hizmet veren hem de hizmet alan tarafında bilgi eksikliği ya da bilginin ve donanımın gerektiği gibi aktarılamaması diyebiliriz. Online alışverişte güvenlik konusunda alıcılar tatmin olmadıkları sürece e-ticaret sitelerinin hem klasik alışveriş seçeneğiyle mücadele etmeleri hem de aralarındaki rekabette öne geçmeleri zorlaşıyor.
Fiyat Kadar Güvenlik de Önemli
Yapılan araştırmalar gösteriyor ki müşterilerin bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapması ve potansiyel alıcıdan sadık müşteriye dönüşmesi için uygun fiyat politikası ve pratik kullanım kadar sağladığı güvenlik hissinin de payı büyük. Yani bir müşteri, alışveriş yapacağı siteye kişisel bilgilerini vereceği için güvenlik ihtiyacı hissediyor ve bilgilerinin emin ellerde olduğunu anlamak istiyor.

Kart Bilgilerini Şifreler
1996 yılında dönemin ağ tarayıcı lideri Netscape tarafından geliştirilen SSL Sertifikası, bu güvenlik sorununu çözmek için ortaya çıktı ve hızla benimsenerek temel ihtiyaçlar arasına girdi. Peki, SSL sertifikası nedir ve ne işe yarar? Bir çeşit şifreleme sistemi olan SSL sertifikası, bir alışveriş işlemi sırasında kredi kartı bilgilerinizi e-ticaret sitesinin ödeme sayfasına yazdığınızda, bilgilerinizin özel bir şifreleme yöntemi kullanılarak bankanıza gönderilmesini sağlar. Ve aynı şifreleme yöntemiyle de e-ticaret firmasına bankanız tarafından dönüş yapılarak ödeme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Kötü Niyetli Kullanıma İzin Vermez
SSL sertifikası bulunan e-ticaret sitelerine, http:// yerine https:// kullanarak gireceğiniz için adres çubuğunda bu ibarenin bulunduğu sitelerin güvenli olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü yetkili bir şirket tarafından onaylanan SSL sertifikası ile adres https:// kullanıma açılır ve bu sertifikanın bulunduğu sitelerden yapılan alışverişlerde vereceğiniz kredi kartı bilgileriniz kopyalanmaya karşı şifrelenerek bankanıza gönderilir ve işlem gerçekleştirilir. Tahmini ve ele geçirilmesi pek mümkün olmayan bu şifre kombinasyonları sayesinde kart bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmaz ve kopyalanarak kötü amaçlarla kullanılmasının önüne geçilir.

Müşteri Memnuniyeti ve Artan İşlem Hacmi
Sanal POS ile alışveriş yapma imkanı sunan e-ticaret firmaları, üyelik sistemi ve kart saklama özellikleriyle tekil alıcıları sabit ve sadık müşterilere dönüştürmek için güven aşılamalıdırlar. Kredi kartı ya da banka kartı gibi bilgilerin paylaşıldığı, yüksek limitlerin ve büyük kişisel hesapların konuşulduğu böyle bir ortamda müşteri, bilgilerini ve kartlarını ne kadar güvende hissederse alışverişlerini o e-ticaret firmasından yapma sıklığı da aynı oranda artacak ve bir alışkanlık halini alacaktır. Aynı zamanda SSL sertifikası sahibi olmayan e-ticaret firmaları, müşterilerinin kart bilgilerinin kötü niyetli 3. kişiler tarafından kopyalanıp kullanılması durumunda kart güvenliğini sağlayamadığı için ciddi tazminatlar ödemekle yükümlü kılınabilirler.
Sanal POS anlayışına yeni bir soluk getiren iyzico sanal POS’lar, sadece 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelecek kadar pratik olmalarının dışında, sundukları SSL sertifikalarıyla da bu tip olumsuz durumların ve güvenlik açıklarının önüne geçiyor. Evraklar, boş geçen zamanlar ve ayrıntılarla uğraşmadan sanal POS sahibi olabileceğiniz iyzico e-ticaret paketleri, profesyonel ve güvenli bir e-ticaret sitesi oluşturmanız için bütün seçenekleri sunar.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP