1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Domain Güvenirliği/ Güven Oranı

Site güvenilirliği (sitenize yüksek-güvenilirliği olan sitelerden kaç adet link geldiğiyle ölçülür) çok çok önemli bir sıralama kriteridir. TrustRank (Güven Sıralaması) ile ilgili olarak buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Öncelikle saldırılacak adresin bilgileri bulunur. Ona göre tedbir alıcağız. 1. Adım > Domaine Reglenmiş mail < > Gerçek olan kişisel bilgileri Yukarıdaki yazdığım bilgileri kimseye verilmemelidir. Özellikle Reg mailini kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Kullanmazsanız siz kazançlı çıkarsınız. Domainize el koymak isteyen birisi varsa Reg mailine erişim sağlamak isteyecektir. Reg mailinizi kullanmazsanız daha güvenli olur.. 2. Adım Saldırıyı gerçekleştirmek isteyen hacker domainizi ele geçirmek için " Brute - Attack " yapabilir. Bu yüzden şifreniz tanımsız olması lazım. Şifrenizi oluştururken sadece harf ve sayı kullanmaktan kaçının. Örnek vermek gerekirse "" CyberWarr10r6üv3nl1k+ "" burda anlatmak istediğim gerekirse harf,sayı ve farklı karakterlerle kullanın.
3. Adım Domainizin whoisini çeken kişi domainizin süresi bittiğinde sizin bilginiz olmadan kendisi satın alabilir. Bu durumda daha dikkatli olmalısınız. 4. Adım Yukarıda anlattığım gibi Regmailiniz hack edilmesi sonucunda domainizden olabileceğinizi söyledim.
> Gelen her maili okumayın
> Gelen maillerde bir linke tıklamanızı isterse mümkün olduğunuzca tıklamayın size saldıran kişi cookielerinizi ele geçirebilir ve saldıran kişi cookieleri kullanarak hesabınıza erişim sağlayacaktır. 5. Adım Bu adımlar önerilerimle olucaktır. > İyi bir AntiVirüs programını kullanın ve bunun yanında işletim sisteminizin güvenlik duvarını etkin hale getirim. > Gizli sorunuzun cevabını tanımsız hale getirin. Yakın arkadaşınızın bile tahmin edemiceği birşey yapın. > Şifrenizi kimsenin tahmin edemiceği birşey oluşturun. Uzun şifre oluşturmayın güçlü şifre oluşturun.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP