1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İçeriğiniz Değerli ve Özgün bir Muhteviyat Sağlar

SEO, temelinde arama yapan kullanıcılara o konu hakkında en doğru sonuçları vermeyi amaçlayan arama motorlarının belirlediği kurallara uygun bir şekilde web sitelerini optimize etmek şeklinde tanımlanabilir. Sitenizde bulunan ürün veya yazıları kullanıcılara ve arama motorlarına en kestirme şekilde sunmanın yolu da içerikten geçiyor.

Seo çalışmalarında başarılı olabilmek için en önemli kurallardan biri; oluşturduğunuz içeriği kullanıcılar için oluşturmanız, arama motorları için değil. Google gibi arama motorlarının en önemli kriteri zaten kullanıcı dostu olmaktır. Düzgün içerik oluşturmak; siteyi ziyaret edenleri yazıyı okumaya teşvik ederek sitede daha fazla vakit geçirmelerini ve böylece sitenin arama motorları tarafından daha değerli bir hale gelmesi sağlar. Buna bağlı olarak, içeriklerin dikkat çekici, özgün ve site ziyaretçilerinde inceleme isteği uyandıracak özellikte olması gerekmektedir.

Web sitenizde ürün ve hizmetleriniz doğru içerikler aracılığıyla kullanıcıya ulaşıyorsa; ziyaretçilerinizin web sitenizde kalma süreleri ve sayfa ziyaretleri de otomatik olarak artış gösterir. Bu değerler Google’ın en önemli sıralama kriterlerindendir. Bu kriterleri yerine getirmenin arama sonuçlarında daha yukarlarda görünmek gibi bir sonuca yol açacağını söylemek yanlış olmaz. Ve böylece verdiğiniz hizmetler karşılığında satışlarınız ve kazancınız da artış gösterecektir.

Peki özgün içerikten kastımız nedir? Google, algoritmasını kullanıcılara en yeni ve doğru bilgileri vermek üzerine kurmuştur. Dolayısıyla herhangi bir konuda oluşturacağınız içerik o konu hakkında doğru bilgilere yer vermeli. Ve daha önce Google tarafından indekslenen başka bir web sitesinde yer almamış olmalı. İçerik kopyalamak, farkedilmesi durumunda ceza vermeye kadar giden yaptırımlara neden olan bir faaliyettir.

 

Özgün İçerik Nasıl Hazırlanır?

Web sitenize gelen ziyaretçi yazıları okuyup okumaya başlığına bakarak karar verir. Yazınızın başlığı, dikkat çekici ve içerikle alakalı olmalı.
Yazılarınızı görsellerle donatmanız ziyaretçilerinizin ilgisini çekecektir ve dolayısıyla sayfanızda yer alacak görseller de oldukça önemlidir.
İçeriğinizde yer alacak olan anahtar kelimeleri doğru analiz etmelisiniz. Daha sonrasında bu kelimeleri içeriğinizde kullanırken, kullanım sıklığına özen göstermelisiniz. Bu kelimelerinizin Google ve kullanıcı tarafından ilgi çekmesi için kelimelere küçük nüanslar uygulamanız oldukça işinize yarayacaktır.
Önemli olan bir diğer nokta ise, içeriğinizin imla kurallarına uygunluğudur. Google ve kullanıcılar için yazım hatası oldukça önemlidir. Yazım yanlışları ve anlatım bozuklukları ile dolu bir metin kullanıcıya güven vermez.
İçeriğinizin yorumlara açık ve yorum yapılmaya teşvik edici olmasına özen gösterin.
Yazdığınız içeriklerinizin sosyal mecralarda paylaşılabilir olmasına dikkat edin. Bu özellik sayesinde yazılarınızı beğenen ziyaretçiler kullandıkları sosyal medya kanallarında paylaşımda bulunacak ve bu da size doğal yollardan bir fayda sağlayacaktır.
Bu kurallara uygun olarak yazdığınız özgün içeriklerin sitenizde yer alması siteniz için oldukça faydalı çalışmalar olacaktır. Aynı zamanda bu içeriklerin SEO kurallarına uygun bir şekilde optimize edilmesi, içeriklerinizden maksimum verim almanızı ve bu yolla organik trafiği arttırmanızı sağlar. Bu kıstaslara uyarak içerik hazırladığınız takdirde başarı kendiliğinden gelecektir.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP