1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO da Sayfa Kategorisi

Sayfanın yer aldığı kategori bir ilgililik sinyalidir. Çok ilgili bir kategorinin bir parçası olan bir sayfa, ilgisiz ya da az ilgili bir kategorinin altında yer alan bir sayfaya göre daha fazla yükselecektir.

Kategoriler yazılarınızın geniş şekilde gruplanmış halidir. Kategorileri sitenizin genel mevzuları olarak düşünün. Kategoriler blogunuzun ne hakkında olduğunu gerçekten  belirlemeye yardımcı olmak için vardır. Kategoriler ziyaretçilerinize doğru tip içeriği bulmaları konusunda yardımcı olur.

Kategori sayfalarının amaçlarını sıralayalım:     Alt kategorilere ilişik tüm alanları temsil etmek
    Kullanıcıları alt kategorilere yönlendirebilmek
    Müşterileri bilgilendirici mesajlar vermek
    Kullanıcının bir sonraki adımını kolaylaştırmak
    Kullanıcı deneyimini görsel kullanımı ile arttırmak
    Önemli markalara yer vermek
    Önemli ürünlere yer vermek   Kategori Sayfalarında Uygulanan Temel Prensipler Kategori sayfaları müşterileriniz için yolculuğun başlayacağı sayfalar olmalıdır. Müşterilerinize bu sayfada iyi bir deneyim sunabilirseniz, onları varış noktası olan ürün sayfalarına göndermeyi de başarabilirsiniz.   Prensip 1: Müşterilerinizin yolculuğu mikro huyların makro alışkanlıklara dönüşümü ile sonuçlanmalıdır. (Örnek: satışın gerçekleşmesi) Bir müşterinin satın alma niyeti oluştuysa, o kişi satın alma işlemini gerçekleştirmek için birçok adımı göze almıştır. İlk ismim da bir sayfadan diğerine geçiş yapmaktır. Bu adımı müşterileriniz için oldukca kolay yapmalsıcaklıknız. Yani şayet kullanıcı satın alma niyeti içerisindeki ikinci adımı nasıl yapacağını web sitenizde bulamıyorsa, onu kaybediyorsunuz demektir.

 

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP