1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO Sözlüğü

301: Kalıcı sunucu yönlendirmesi. Adwords: Google’a ait, tıklama başına ödeme (pay per click – PPC) yapılan , yaygın bir site reklam aracı. Ortaklık (Affiliate): Affiliate siteler aslında başkasının satışını yaptığı ürünlerin tanıtımının yapıldığı web siteleridir. Komisyon veya ücret usulü çalışan sitelerdir. Algoritma: Arama motorları tarafından kullanılan ve aramanın karşılığı olarak hangi web sitesinin önerileceğini belirleyen programdır. Alt Text (Alt Metin): Grafiklerin açıklamasıdır. Genelde son kullanıcı tarafından görülmezler. Alt text, alt metin önemlidir çünkü arama motorları bir grafiği(resimi,fotoğrafı) diğerinden ayıramaz. Alt text arama motoru örümceklerinin insanlardan farklı olarak görsellerin farkını anlayabilme yöntemidir. Analytics: Web sitelerinin kullanım oranlarıyla ilgili verileri toplamaya ve analiz etmeye yarayan program. Anchor text ( Çapa metin): Linkin(bağlantının) kullanıcı tarafından görülen yazısı. Arama motorları anchor textleri yazıdaki link ile yönlendirilen sayfanın uygunluğunu göstermek için kullanır. İdeal olarak 3ü
de aynı keywordü ortaklaşa sahip olmalıdır. Otorite: Bir sitenin, bir arama sorgusu için sahip olduğu güvenilirlik kredisidir. Otorite, diğer güvenilir/otoriter sitelerden gelen bağlantılarla ilgilidir. Backlink (inlink, incoming link) [Geri bağlantı, gelen bağlantı]: Bir sayfa veya siteye başka bir sayfa veya siteden gelen bağlantı. Black hat( Siyah Şapka): Google webmaster rehberleri gibi, googleda en iyi sonuçları veren Arama motoru optimizasyonu (SEO) taktikleridir. Bot (Robot, Örümcek): Otonom olarak (kendi başına) çalışan, arama motorlarının yeni siteleri ve sayfaları bulmak ve kendi dizinlerine kaydetmek için kullandıkları programlardır. Bounce rate (hemen çıkma oranı): Bir web sitesine giren ve başka sayfayı görüntülemeden çıkan kullanıcıların oranı. Bread crumbs (Ekmek Kırıntıları) : Ana içeriğin üstünde yer alan, kullanıcıların şu anda sitenin neresinde yer aldıklarını anlamasına ve ana dizine nasıl döneceklerini anlamalarına yardımcı olan yatay bardır. Canonical issues ( kopya içerik): Aslına bakarsanız Wordpress gibi içerik yönetimi sistemleri (CMS) kullandığınız sürece kopya içerikten kaçınmanız neredeye imkanzıdır. Bir başka yönden baktığınızda da site.com, www.site.com ve site.com/index.php arama motorlarına göre birbirlerinin kopyası olan sitelerdir. Click fraud (Tıklama dolandırıcılığı): PPC (tıklama başına ödeme yapan) sitelerde uygunsuz tıklama yapmaktır. Bu tarz durumları Google gibi reklam acentaları bu tarz kişilere veya sitelere göz açtırmazlar çünkü bu durumlar reklam veren için güven kırıcı şeylerdir. Cloak ( pelerin) : Arama motoru örümceklerinin gördüğünden daha farklı bir siteyi kullanıcılara gösterme işlemidir. Bu Black Hat taktiği arama motorları tarafından kesin olarak banlanma ile sonuçlanır. CMS (İçerik Yönetimi Sistemi-Content Management System): Wordpress gibi programlardır. İnsanların kod bilgisi olmadan dahi içerik üretip bunları paylaşmasına yarar. Code Swapping ( Kod değiştirme): Yüksek sıralara geldikten sonra sayfanın içeriğini değiştirme işlemi. Comment Spam (Spam yorum): Backlink sahibi olmak maksadıyla yapılan blog yorumlarıdır.

 

Hazırlayan r10 CNMRCN

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP