1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO Kelimesi Yarışları

SEO Süreçlerini biraz abartıyoruz. Ki çıkan sonuçlara baktığımızda : Özgün,güncel  taze içerik fikrini çürütüyor. https://tr.wikipedia.org/wiki/Arama_motoru_optimizasyonu  bide diğer üç harfli sitede içerik bile yok. Saf baclink ile oraya gelmiş. Baclinklerde sanırım webtaarım ,seo konulu yerli,yabancı forumlardan geldiği için o siteyi ilk sayfada tutuyor. Özellikle özgün ve taze içerikle alakası olmayan bu sıralama googlenin hala baclinkle çalıştığını gödteriyor. Ayrıca bazı haftalar ufak bir karma yapıp yine ister istemez baclinke dönüyor. Bu özellikten vazgeçemiyor.(LİNK İŞİNİNDE ÖNEMLİ DETAYLARI BULUNMAKTADIR) Dört yıl kadar önce bir kaç hafta SEO kelimesinde web sitemi ilk 5 de bulundurmuştuk.
Gerçekten çok iş geliyor. Ancak meslektaşların acıması yok. Siteye eklediğim  linki gizli link olarak  googleye bildirerek sıralamaya müdehale ettikleri gibi sitemede ceza verilmesine neden olmuşlardı. Siteniz herhangi bir yerinde görünmeyen bir link bulundurmanız google prensiplerine aykırıdır.
Ancak bizim eklememiz dalgınlıgımıza gelmişti. SEO hakkında söylenen herşey hem doğru hem yanlıştır. Bu durumda geriye biraz bilgi,birazda pazarlama yeteneği kalıyor. Google 114 milyar euro fiyatı ile dünyanın en değerli markası seçilmiştir. Herhalde kendini çözdürmeyecektir..

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP