1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Eşleşen Anahtar Kelime Kullanımı

 Yazınız içerisinde geçirdiğiniz anahtar kelime ile, google üzerinden arama yapan bir şahsın kullandığı arama teriminin tam uyuşması, yazınızın bu kişi için verilen arama sonuçlarda daha üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır.

"

Anahtar kelimeler, Google reklamını tetikleyen atomlar gibidir. Reklama giden yol, anahtar kelimeden geçer. Bu yüzden de optimizasyonunun çok iyi bir şekilde yapılması gerekir. Spesifik ayrıntılar ve hedeflemelerle, doğru yere varabilmemiz için, önümüzde farklı seçenekler vardır. Anahtar kelime eşleme seçenekleri; her bir anahtar kelimenin, reklamı tetiklemek için bir kullanıcının arama yaptığı terim ile ne kadar yakından eşleşmesi gerektiğini kontrol etmeye yardımcı olan seçenek ayarlarıdır.

 • Reklamınızı tetikleyecek aramaları kontrol etmeye yardımcı olmak için, her anahtar kelimede en az bir eşleme seçeneği kullanılır. Belirli bir eşleme seçeneği belirtilmezse, anahtar kelimenin geniş eşlemeli olduğu varsayılır.
 • Anahtar kelime eşleme seçenekleri tanımlamaları ve örnekleriyle birlikte aşağıdaki gibidir:
 • Geniş eşleme: Reklamın, benzer kelime öbekleri ve alakalı varyasyonlarla ilgili aramalarda gösterilmesini sağlar. Web sitesi trafiğini arttırmak isteyenler için ideal eşleme seçeneğidir. Geniş eşleme eşanlamlılar, tekil ve çoğul yazımlar, hatalı yazımlar ve kökten türetilen varyasyonları da kapsar.
  Örnek: köpek yavruları
  • Eşleşebilecek aramalar: köpek yavruları, köpek yavrusu bakımı

Geniş eşleme düzenleyici: Reklamın geniş eşlemeli anahtar kelimeyi veya geniş eşlemeli anahtar kelimenin yakın varyasyonlarını içeren aramalarda gösterilmesini sağlar. Geniş eşlemeden daha fazla kontrole sahip olmayı sağlar. Hedeflenen kelimenin önüne + simgesi koyarak bu özellik etkinleştirilir. Varyasyonlar kelimenin hatalı yazımlarını, tekil ve çoğul yazımlarını ve kısaltmalarını kapsar, fakat eş anlamları kapsamaz. Geniş eşlemeye gore daha spesifik bir kitleye ulaşımı sağlar.

 • Örnek: +köpek +yavrusu +bakımı
  Eşleşebilecek aramalar: köpek yavrusu bakımı, köpek yavrusu bakımı nasıldır, köpek yavrusu bakım yerleri

Sıralı eşleme: Reklamın sadece tam olarak kelime öbeğini veya yakın varyasyonlarını, öncesinde veya sonrasında başka kelimelerle birlikte içeren aramalarda gösterilmesini sağlar. Varyasyonlar, yazım hataları, tekil ve çoğul yazımlar, baş harflerle oluşturulmuş kelimeler, kökten türetilmiş kelimeler, kısaltmalar ve aksan işaretlerini kapsar.    “ “ simgesi istenilen kelimeye/öbeğe uygulanarak bu özellik etkinleştirilir.

 • Örnek: “köpek yavrusu bakımı”
  • Eşleşebilecek aramalar: köpek yavrusu bakımı, köpek yavrusu bakım evleri ve köpek yavrusu bakım kitabı

Tam eşleme: Reklamın sadece tam olarak kelime öbeğini veya yakın varyasyonlarını, yanında başka kelimeler olmadan kullanan aramalarda gösterilmesini sağlar. Varyasyonlar, yazım hataları, tekil ve çoğul yazımlar, baş harflerle oluşturulmuş kelimeler, kökten türetilmiş kelimeler, kısaltmalar ve aksan işaretlerini kapsar. Kullanıcı aramasında, doğru kelimeler yanlış sırayla yazılmış ise veya fazladan kelimeler bulunuyorsa, reklam söz konusu arama için gösterilmez. [ ] simgesi istenilen kelimeye/öbeğe uygulanarak bu özellik etkinleştirilir.

 • Örnek: [köpek yavrusu bakımı]• Eşleşebilecek aramalar: köpek yavrusu bakımı, köpük yavrısu bakımı

Negatif eşleme: Reklamın, ilgili terimi içeren aramalarda gösterilmemesini sağlar.  simgesi istenilen kelimeye uygulanarak bu özellik etkinleştirilir. Diğer eşleme seçenekleriyle birlikte kullanıldığında performans artışı gözlemlenir. Negatif geniş eşlemeli anahtar kelimeler kullanıldığında, reklamların, eş anlamlıları ve diğer varyasyonlarını içeren aramalarda gösterilmeye devam edebileceği unutulmamalıdır. Negatif eşleme kullanımı, tıklama oranını (TO) arttırmaya ve ortalama tıklama başına maliyeti (TBM) düşürmeye, aynı zamanda YG’ nin yükselmesine yardımcı olur.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP