1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İçerik Uzunluğu

Uzun yazılan içerikler her zaman için google sıralamasında daha avantajlı bir yere sahiptir. Google’ın uzun içeriklere bayıldığını biliyoruz fakat en ideal yazı uzunluğu ne olmalı ?

"

Hayatım boyunca bana en çok sorulan sorulardan biri(ya da muhabirlik yaparken zamanında benim en çok sorduğum) hazırlanması gereken içeriğin uzunluğunun ne kadar olmasıydı. İçerik pazarlamasıyapanların bu soruyu sormasındaki temel saik tabii ki, yaratılan ya da yaratılacak içeriğin gerçekten işe yaramasını sağlamaktı. Kişisel olarak uzunluktan ziyade kalitenin ve hikaye anlatımının daha önemli olduğunu düşünüyorum, ama tabii ki uzunluk da içerik üretirken önemsiz bir konu değil. Nasıl ki bir sinema filmi 10 saat olamayacaksa, internetteki blog, e-kitap, sosyal medya postları gibi sayısız içerik mecrasının da kendine göre bir mecra düzeni ve tüketim tipolojileri var.

Sosyal medya alanında SaaS hizmeti veren Buffer ve Sumall, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları araştırmışlar. Yaptıkları incelemeler sonucunda en çok işe yarayan, ideal sosyal medya postu, e-posta başlığı, sunum, blog post uzunluklarını hesaplamış.

Aşağıdaki infografikte de bütün alanlarda ideal kelime/karakter sayısını detaylıca görebilirsiniz. İstatistiklerde benim en çok dikkatimi çeken veri, blog postlar için ideal kelime sayısının 1.600 olması. Yani öyle Türkiye’de SEO ajanslarının çok yaygın kullandığı 300 kelimelik SEO için blog post çok da işe yarayan bir durum değil. Ben her zaman bir blog postun SEO için dahi olsa 300 kelime gibi garip bir sayıda olmaması gerektiğini düşünürüm. Çünkü bir metnin okura temelde iki katkı vermesi gerektiğine inanıyorum. Ya eğlendirecek/keyif verecek(listeli içerikler gibi), ya da katmadeğer yaratacak(Wikipedia‘nın ana içerikleri gibi). Siz bu iki faktörü göze almadan sadece 300 kelimelik(mesela neden 200 ya da 400 değil? Ayrıca gerçekten işe yarayacaksa 200 de idealdir!) anahtar kelime odaklı garip bir yöntemi uygularsanız, okuyan insanların nezdinde pek de bir işe yaramaz. Çünkü o içerik aslında naylon içerik olduğundan katmadeğer sağlamaz! Hem Google da artık yeterince akıllı ve kendisinden yönlenecek içerikler için yapılan bu numaraları pek de yemiyor/yemeyecek. "

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP