1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kelimenin H1 Tagı ile Kullanılması

 Yazı içerisinde kullanılan H1 tagları bir nevi ikinci başlık etiketleridir.

"

id= Eşsiz kimliğini belirtir.
class= Sınıf adını belirtir.
style= CSS kuralları tanımlar.
title= Kısa bilgi belirtir.
lang= İçerdiği metnin lisanını belirtir.
dir= İçerdiği metnin yönünü belirtir.

                                           Heading Nedir ? Heading kelime anlamı ile; başlık, ana fikir, konu, baş kısım gibi ifadeleri temsil eder.
Teknik anlamda ise : Hiyerarşik düzene bağlı başlıklandırma sistemidir. Bizim işimize yarayan kısmı " başlıklandırma sistemidir ". Seo açısından büyük önem arz eden bu sistemi kullanmak daha açık şekliyle " doğru kullanmak " gerekir.
Heading Elementinin Kullanımı
Heading elementi : h1 >h2> h3> h4> h5> h6 gibi bir hiyerarşik yapıya sahiptir. h1 tagı h2 elementini, h2 tagı h3 elementini kapsar. Bir nevi genelden özele doğru sıralama şeklidir. sistem bu sıralamadan çıkarsa ; h1 - h3- h5 -h2 gibi bir sıralama izlenirse bu yanlış olur. Bir örnekle konumuzu açalım. Wordpress üzerinden gidelim; Bitkisel konuları içeren bir bloga sahibiz diyelim.
sade ve basit bir örnek : Sitemizin titlesi : Bitki Dünyası, bitkiler, bitkilerin faydaları
Sitemizin desci : Bitki dünyası, bitkiler ve bitkilerin fayfaları hakkında genel bilgiler
Sitemizin keyw : Bitki dünyası, bitkiler, bitkiler hakkında, bitkilerin faydaları Bakın yukarıda basit bir örnek olmasına rağmen açıklamaların genelden özele sıralandığını göreceksiniz. Bunun seo için ne gibi bir faydası var bilemem, ama site düzeni için çok faydalıdır. Şimdi açtık metin editörümüzü ve bitkilerin faydasını anlatan bir makale yazacağız.
Wordpress'te genelde konu başlıkları <h1> tagı ile belirtilir.
zaten sitemizin anahtar kelimesi olan bitkilerin faydasını konu başlığımızda h1 tagı ile belirtiyoruz. Google sitemizin meta taglarından bildiği bu kelimeyi, yazdığımız makalede h1 tagı ile belirttiğimizi gördüğünde anahtar kelimemiz
ile site içeriği arasındaki bağlantının güçlü olduğunu anlayacaktır buda sizlere anahtar kelimenizde sizden üstte bulunan siteleri
geçmeniz için bir " + " sağlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken husus ise h1 tagını her sayfada 1 kez kullanmanızdır. Bunu 2-3'e çıkarırsanız yanlış bir uygulama olur. <h1>Bitkiler</ h1>
<h1 title=”Bitkiler”> Bitkiler </ h1>
Yukarıda da gördüğünüz gibi konu başlığımızı bu şekilde yazdık, isterseniz başlık altına ufak bir giriş açıklaması yazabilirsiniz. İlk 25 kelimede uygun yerlere
anahtar kelimenizi spama düşmeyecek şekilde yerleştirmeniz sizin için iyi olur.
Şimdi gelelim <h2> tagının kullanımına.. Başlıktan sonra en çok önem arzeden 2. alt başlık h2 tagı ile nitelendirilir. Wp metin editöründe başlık 2 diye geçmektedir. <h2> Yenilebilir Bitkiler</ h2> Yukarıda h2 tagına uygun başlığımızı seçtik. Bitkiler yenilebilir bitkileri kapsar niteliktedir. Uygulamamız doğrudur. Dikkat edilmesi gereken husus h2 tagının kullanımıdır. Kimisi max. 4 desede ben 2'i aşmayacak şekilde uygulanmasından yanayım. Yenilebilir bitkiler hakkında bilgilerimizide yazdık diyelim.. Gelelim <h3> tagına
<h3>Yenilebilir Bitkilerin Faydaları</h3> Yukarıdada gördüğünüz gibi. Yenilebilir bitkiler, yenilebilir bitkilerin faydalarını kapsamaktadır.
Sistem bu şekilde uygulanmaktadır. Dikkat edilmesi gereken husus h3 tagının 4 defayı aşmayacak şekilde kullanılmasıdır.
Çoğumuzun blogunda benzer yazılar eklentisi mevcuttur. Yukarıdaki sistemi aynen uyguluyorsanız benzer yazılar başlığını h4 tagı içerisinde yazmanızı öneririm. related post eklentisinde bu boyutu seçebiliyorsunuz sanırım. Bu şekilde sayfa şablonumuz şu şekli alıyor. h1
h2
h3
h4 Hiyerarşik sistemimiz hazır gibi dimi?
               "

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP