1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Anahar Kelimenin Domainde Yer Alması

Eskisi kadar olmasada, anahtar kelimenizin domain isminizde yer alması, google’ın sıralama kriterleri arasında hala oldukça önemli bir yere sahip.

Örnek: Bir kuaför dükkanının web site domain adresinin www.xxxkuafor.com olması gibi. Yani sitenin hangi konuyla / işle alakalı olduğunun domain adresinden anlaşılması.

 

"Anahtar kelimenin domain içerisinde bulunması, anahtar kelime bulunmayan rakiplerinize karşı bir adım öne çıkarır. Anahtar kelimeye sahip olmayan alan adları için rekabeti zor olan kelimelerde sarfedilmesi gereken gayret ve harcanan maddiyat da artar. Örnek olarak “indir” kelimesine göz attığımızda ilk sayfadaki sitelerin alan adında indir kelimesinin olduğunu ve liderliğe Tamindir‘in hakim olduğunu görebiiliriz.

Eğer alan adında anahtar kelime yoksa kelimede yükselmek için bunun alternatifleri ama daha az etkiye sahip olan yöntemler devreye girer. Bu hususlar ile alakalı SEOmoz tarafından bir analiz gerçekleştirilmiş. Katılımcıların (SEO uzmanı) önem sırasına göre arama motorlarında sıralamaya etki eden faktörler:

1- Başlıkta anahtar kelimeyi kullanmak (%66)

2 – Başlığın ilk kelimesi olarak anahtar kelimeyi kullanmak (%63)

3- Alan adında anahtar kelimenin yer alması (%60)

4- H1 etiketinde anahtar kelimenin kullanmak.

5- Site içi bağlantılarda anahtar kelime kullanılması,

6- Site dışı bağlantılarda anahtar kelime kullanılması,

7- H1 etiketinde ilk olarak anahtar kelimenin kullanılması,

8- Sayfa içerisinde yer alan ilk 50-100 kelimede anahtar kelime kullanmak.

9- Alt alan adında (sub domain) anahtar kelime kullanımı. (kelime.site.com)

10- Alt klasörlerde yer alan sayfada anahtar kelime kullanmak. (site.com/klasor/kelime.html) "

11-Alt klasörlerde anahtar kelime kullanmak. (site.com/kelime/sayfa.html)

12- Diğer H (H2-H6) etiketlerinde anahtar kelime kullanmak.

13- Görsellerde alt etiketinde anahtar kelime kullanmak. (%33)

Yukarıda yer alan maddelerin yanında; yazı içerisinde anahtar kelimeyi kullanmak vs. maddeler ile devam ediyor.

Kalan maddelerde önemi az olanlar arasında dosya uzantısı olarak anahtar kelimeyi kullanmak (site.com/sayfa.kelime), görsel dosyasının ismini anahtar kelime yapmak, parametlere sahip yapılar (site.com/sayfa?kelime) ve açıklama meta etiketinde anahtar kelimeyi kullanmak yer alıyor. Dikkat çeken husus en düşük öneme sahip olan madde (%5) anahtar kelimeyi, keyword etiketinde yer alıyor." 

Alıntı yapılmıştır.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP